Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

VERTIV / Katalog

Viser 1-60 av 299 produkter
318,-
397,50  inkl. mva
På lager 2
569,-
711,25  inkl. mva
På lager 2
1 018,-
1 272,50  inkl. mva
VERTIV 10Gb SFP Multi Mode Fiber
Varenr.: HMX-MM-10G-SFP
1 055,-
1 318,75  inkl. mva
1 075,-
1 343,75  inkl. mva
På lager 2
VERTIV Geist Power Failure
Varenr.: PFS-100 UN
1 217,-
1 521,25  inkl. mva
1 264,-
1 580,-  inkl. mva
1 264,-
1 580,-  inkl. mva
På lager 2
VERTIV Parallel Cable (4m) for
Varenr.: C00B46158PEXS4
1 264,-
1 580,-  inkl. mva
1 303,-
1 628,75  inkl. mva
1 328,-
1 660,-  inkl. mva
1 347,-
1 683,75  inkl. mva
VERTIV 10Gb SFP Single Mode Fiber
Varenr.: HMX-SM-10G-SFP
1 390,-
1 737,50  inkl. mva
1 478,-
1 847,50  inkl. mva
1 508,-
1 885,-  inkl. mva
På lager 2
1 580,-
1 975,-  inkl. mva
1 742,-
2 177,50  inkl. mva
1 903,-
2 378,75  inkl. mva
1 990,-
2 487,50  inkl. mva
2 049,-
2 561,25  inkl. mva
2 079,-
2 598,75  inkl. mva
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-09001
2 102,-
2 627,50  inkl. mva
2 195,-
2 743,75  inkl. mva
På lager 2
2 357,-
2 946,25  inkl. mva
2 357,-
2 946,25  inkl. mva
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-01002S
2 449,-
3 061,25  inkl. mva
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-01001SS
2 575,-
3 218,75  inkl. mva
VERTIV Guide rail for ITA2 rack
Varenr.: CUF-RMKIT2438
2 620,-
3 275,-  inkl. mva
2 635,-
3 293,75  inkl. mva
VERTIV Environmental Monitor
Varenr.: WATCHDOG 15-UN
2 647,-
3 308,75  inkl. mva
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-01001NB
2 654,-
3 317,50  inkl. mva
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-01002
2 660,-
3 325,-  inkl. mva
På lager 22
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-01002L
3 068,-
3 835,-  inkl. mva
På lager 4
3 163,-
3 953,75  inkl. mva
VERTIV Battery temperature
Varenr.: C10H32479P01
3 397,-
4 246,25  inkl. mva
3 588,-
4 485,-  inkl. mva
På lager 2
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-02003
3 608,-
4 510,-  inkl. mva
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-02003XS
3 700,-
4 625,-  inkl. mva
3 713,-
4 641,25  inkl. mva
På lager 2
VERTIV Environmental Monitor,
Varenr.: WATCHDOG 100-NPS
3 790,-
4 737,50  inkl. mva
VERTIV Power Emergency 5YR - VP7551-7
Varenr.: RPDU-DE5-VPVP7551-7553
3 798,-
4 747,50  inkl. mva
3 842,-
4 802,50  inkl. mva
3 895,-
4 868,75  inkl. mva
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-03001
4 612,-
5 765,-  inkl. mva
4 759,-
5 948,75  inkl. mva
VERTIV Geist SwitchAir
Varenr.: SA1-02005
4 769,-
5 961,25  inkl. mva
VERTIV Power Emergency 5YR - Up
Varenr.: RUPS-PE5-1KVA
5 155,-
6 443,75  inkl. mva
5 287,-
6 608,75  inkl. mva
Viser 1-60 av 299 produkter