Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
Tom handlevogn
Her er du: Startside > SAFENET
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

SAFENET KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-2 av 2 produkter
NETTVERKSTILBEHØR
 = På lager
 = Ikke på lager
SAFENET 1-port, Mini-GBIC,  SFP, 1000BASE-SX,  LC connector,  550m (10051)
SAFENET 1-port, Mini-GBIC, SFP, 1000BASE-SX, LC connector, 550m (10051)
SKU: 10051-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
251,-
Kjøp
313,75 inkl. mva
SAFENET Extreme SFP, Extra long distance SMF 70 Km/21 dB budget, LC  (10053)
SAFENET Extreme SFP, Extra long distance SMF 70 Km/21 dB budget, LC  (10053)
SKU: 10053-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
647,-
Kjøp
808,75 inkl. mva
Viser 1-2 av 2 produkter