Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Tom handlekurv
Her er du: Startside > QUANTUM
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

QUANTUM KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-60 av 165 produkter 1 2 3 Neste
NETTVERKSKORT
 = På lager
 = Ikke på lager
QUANTUM DXI4701 DUAL PORT 10GBE SFP+ ADAPTER TWINAX ACCS
QUANTUM DXI4701 DUAL PORT 10GBE SFP+ ADAPTER TWINAX ACCS
SKU: DDY47-ADPA-010T
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Porter: 2
26 964,-
Kjøp
33 705,- inkl. mva
NETTVERKSTILBEHØR
QUANTUM FC INTERFCABLE OM3 OPTIC MULTIM 50 MICRON LC-TO-LC 7.5 M         IN CABL
QUANTUM FC INTERFCABLE OM3 OPTIC MULTIM 50 MICRON LC-TO-LC 7.5 M IN CABL
SKU: 9-03735-01
2 691,-
Kjøp
3 363,75 inkl. mva
QUANTUM FC INTERFCABLE OM3 OPTIC MULTIM 50 MICRON LC-TO-LC 15 M          IN CABL
QUANTUM FC INTERFCABLE OM3 OPTIC MULTIM 50 MICRON LC-TO-LC 15 M IN CABL
SKU: 9-03736-01
3 263,-
Kjøp
4 078,75 inkl. mva
QUANTUM QXS SFP TRANSCEIVE FC 8GBPS OPTICAL FOUR PACK       IN INT
QUANTUM QXS SFP TRANSCEIVE FC 8GBPS OPTICAL FOUR PACK IN INT
SKU: GQABB-ATSF-08PA
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
5 964,-
Kjøp
7 455,- inkl. mva
QUANTUM QXS SFP TRANSCEIVER ISCSI 1GBPS COPPER FOUR PACK     IN INT
QUANTUM QXS SFP TRANSCEIVER ISCSI 1GBPS COPPER FOUR PACK IN INT
SKU: GQABB-ATSS-01CA
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
9 521,-
Kjøp
11 901,25 inkl. mva
QUANTUM QXS SFP TRANSCEIVER ISCSI 10GBE OPTICAL FOUR PACK    IN INT
QUANTUM QXS SFP TRANSCEIVER ISCSI 10GBE OPTICAL FOUR PACK IN INT
SKU: GQABB-ATSS-10PA
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
16 614,-
Kjøp
20 767,50 inkl. mva
QUANTUM QXS SFP TRANSCEIVER FC 16GBPS OPTICAL FOUR PACK      IN INT
QUANTUM QXS SFP TRANSCEIVER FC 16GBPS OPTICAL FOUR PACK IN INT
SKU: GQABB-ATSF-16PA
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
17 776,-
Kjøp
22 220,- inkl. mva
KABLER
QUANTUM ADIC SCSI INTERFACE CABLE HD68-TO-HD68 0.3M HVD/LVD CABL
QUANTUM ADIC SCSI INTERFACE CABLE HD68-TO-HD68 0.3M HVD/LVD CABL
SKU: 3-02897-01
Type: SCSI  -  Connector 1: HD68  -  Connector 2: HD68
828,-
Kjøp
1 035,- inkl. mva
QUANTUM SCSI Terminator       HD68 LVD/SE. Male connector
QUANTUM SCSI Terminator HD68 LVD/SE. Male connector
SKU: 1-02557-01
Type: SCSI  -  Connector 1: 68-p
948,-
Kjøp
1 185,- inkl. mva
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8470 1 M CABL
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8470 1 M CABL
SKU: 9-03728-01
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8470
1 421,-
Kjøp
1 776,25 inkl. mva
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 1 M CABL
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 1 M CABL
SKU: 1-04251-01
Type: Seriell / paralell  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8088
1 428,-
Kjøp
1 785,- inkl. mva
QUANTUM SAS Interface Y-Cable 2 x SFF-8088-to-1 x SFF-8088 6.5 ft (2 m) Fan-out cable connects two LTO-3 (3Gb/s) LTO-
QUANTUM SAS Interface Y-Cable 2 x SFF-8088-to-1 x SFF-8088 6.5 ft (2 m) Fan-out cable connects two LTO-3 (3Gb/s) LTO-
SKU: 9-02462-01
Type: SAS  -  Connector 2: SFF-8088
1 677,-
Kjøp
2 096,25 inkl. mva
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8470 2 M CABL
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8470 2 M CABL
SKU: 9-03729-01
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8470
1 694,-
Kjøp
2 117,50 inkl. mva
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 2 M CABL
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 2 M CABL
SKU: 9-03725-01
Type: Seriell / paralell  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8088
1 702,-
Kjøp
2 127,50 inkl. mva
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 3 M CABL
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 3 M CABL
SKU: 9-03726-01
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8088
1 979,-
Kjøp
2 473,75 inkl. mva
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 4 M CABL
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 4 M CABL
SKU: 9-03727-01
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8088
2 252,-
Kjøp
2 815,- inkl. mva
QUANTUM SAS INTERF CABLE MINI-SAS-HD F-FEEDS2
QUANTUM SAS INTERF CABLE MINI-SAS-HD F-FEEDS2
SKU: 9-05358-02
2 252,-
Kjøp
2 815,- inkl. mva
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8470 4 M CABL
QUANTUM SAS 1.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8470 4 M CABL
SKU: 9-03731-01
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8470
2 252,-
Kjøp
2 815,- inkl. mva
QUANTUM CABLE.MINISAS-MINISAS.0.6M
QUANTUM CABLE.MINISAS-MINISAS.0.6M
SKU: PFRUKL07-01
Type: SAS
2 348,-
Kjøp
2 935,- inkl. mva
QUANTUM SAS 2.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 5 M CABL
QUANTUM SAS 2.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 5 M CABL
SKU: 9-03732-01
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8088
2 540,-
Kjøp
3 175,- inkl. mva
QUANTUM FC INTERFCABLE OM3 OPTIC MULTIM 50 MICRON LC-TO-LC 2 M           IN CABL
QUANTUM FC INTERFCABLE OM3 OPTIC MULTIM 50 MICRON LC-TO-LC 2 M IN CABL
SKU: 9-03738-01
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
2 682,-
Kjøp
3 352,50 inkl. mva
QUANTUM SAS 2.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 6 M CABL
QUANTUM SAS 2.0 INTERFACE CABLE SFF-8088-TO-SFF-8088 6 M CABL
SKU: 9-03733-01
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8088  -  Connector 2: SFF-8088
2 812,-
Kjøp
3 515,- inkl. mva
QUANTUM CABLE.MINISAS-MINISAS.2M
QUANTUM CABLE.MINISAS-MINISAS.2M
SKU: PFRUKL09-01
Type: SAS
3 108,-
Kjøp
3 885,- inkl. mva
QUANTUM SAS Interface One-to-Four Fan-Out Cable 4 x SFF-8088-to-1 x SFF-8088 6.5 ft 2 mFan-out cable connects four L
QUANTUM SAS Interface One-to-Four Fan-Out Cable 4 x SFF-8088-to-1 x SFF-8088 6.5 ft 2 mFan-out cable connects four L
SKU: 9-02758-01
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8088
5 062,-
Kjøp
6 327,50 inkl. mva
QUANTUM QXS Y-CABLE SAS 8644 TO 8644                 IN INT
QUANTUM QXS Y-CABLE SAS 8644 TO 8644 IN INT
SKU: GQABB-ACBY-S44A
Type: SAS
5 940,-
Kjøp
7 425,- inkl. mva
QUANTUM QXS Y-CABLE SAS 8644 TO 8088                 IN INT
QUANTUM QXS Y-CABLE SAS 8644 TO 8088 IN INT
SKU: GQABB-ACBY-S88A
Type: SAS
5 940,-
Kjøp
7 425,- inkl. mva
SERVICE & SUPPORT
QUANTUM SL3 BRONZE SUPPORT 5X9XNBD
QUANTUM SL3 BRONZE SUPPORT 5X9XNBD
SKU: SU-ER-B11
7 648,-
Kjøp
9 560,- inkl. mva
QUANTUM SCKEYMANAG VIRTUALMACH F VMWARE MANDATORY QUANTITY TWO           IN EXT
QUANTUM SCKEYMANAG VIRTUALMACH F VMWARE MANDATORY QUANTITY TWO IN EXT
SKU: LSCBB-AKMV-001B
16 422,-
Kjøp
20 527,50 inkl. mva
QUANTUM SC I40 LIB INC DRIVE BRONZE SUP 5X9XNBD CRU RENEWAL 1Y Z1 SVCS
QUANTUM SC I40 LIB INC DRIVE BRONZE SUP 5X9XNBD CRU RENEWAL 1Y Z1 SVCS
SKU: SSC14-RS00-CB11
19 338,-
Kjøp
24 172,50 inkl. mva
QUANTUM SCALAR I40 COD LICS 15 SLOTS
QUANTUM SCALAR I40 COD LICS 15 SLOTS
SKU: LSC14-ULSL-015A
37 896,-
Kjøp
47 370,- inkl. mva
QUANTUM SUPERLOADER 3 SCALAR 24 SCALAR 50 SCALAR I500 5U &SCALAR I500 14U
QUANTUM SUPERLOADER 3 SCALAR 24 SCALAR 50 SCALAR I500 5U &SCALAR I500 14U
SKU: SLBBL-NSYC-0001
48 630,-
Kjøp
60 787,50 inkl. mva
QUANTUM StorNext High Availability License Option
QUANTUM StorNext High Availability License Option
SKU: WSNSE-URHA-000A
112 484,-
Kjøp
140 605,- inkl. mva
BACKUPENHETER
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6                                  IN INT
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 IN INT
SKU: MR-L6MQN-03
Standard: LTO  -  Type: Bånd
383,-
Kjøp
478,75 inkl. mva
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 LABELED ORDER MULTIPLES OF 20            IN INT
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 LABELED ORDER MULTIPLES OF 20 IN INT
SKU: MR-L6MQN-BL
Standard: LTO  -  Type: Bånd
399,-
Kjøp
498,75 inkl. mva
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 WORM LABEL ORDER MULTIPLES OF 20            IN INT
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 WORM LABEL ORDER MULTIPLES OF 20 IN INT
SKU: MR-L6WQN-BL
Standard: LTO  -  Type: Bånd
478,-
Kjøp
597,50 inkl. mva
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 WORM                                  IN INT
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 WORM IN INT
SKU: MR-L6WQN-04
Standard: LTO  -  Type: Bånd
507,-
Kjøp
633,75 inkl. mva
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-7 MEDIA CARTRIDGE SUPL
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-7 MEDIA CARTRIDGE SUPL
SKU: MR-L7MQN-01
Standard: LTO  -  Type: Bånd
863,-
Kjøp
1 078,75 inkl. mva
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-7 PRE-LABELE MEDIA CARTRIDGE AT & CH SUPL
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-7 PRE-LABELE MEDIA CARTRIDGE AT & CH SUPL
SKU: MR-L7MQN-BC
Standard: LTO  -  Type: Bånd
903,-
Kjøp
1 128,75 inkl. mva
QUANTUM SCALAR I3 DRIVE REPACKAGING                IN INT
QUANTUM SCALAR I3 DRIVE REPACKAGING IN INT
SKU: LSC33-AMK3-001A
Standard: LTO  -  Type: Bånd
907,-
Kjøp
1 133,75 inkl. mva
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-7 WORM PRE-L MEDIA CARTRIDGE LIBRARY PACK SUPL
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-7 WORM PRE-L MEDIA CARTRIDGE LIBRARY PACK SUPL
SKU: MR-L7WQN-BC
Standard: LTO  -  Type: Bånd
958,-
Kjøp
1 197,50 inkl. mva
QUANTUM SCALAR I2000 9-00381-01 SIX SLOT LTO MAGAZINE
QUANTUM SCALAR I2000 9-00381-01 SIX SLOT LTO MAGAZINE
SKU: LSC2K-AMAG-L06A
994,-
Kjøp
1 242,50 inkl. mva
QUANTUM LTO ULTRIUM 7 WORM MEDIA CARTRIDGE SUPL
QUANTUM LTO ULTRIUM 7 WORM MEDIA CARTRIDGE SUPL
SKU: MR-L7MQN-02
Standard: LTO  -  Type: Bånd
1 014,-
Kjøp
1 267,50 inkl. mva
QUANTUM SCALAR I6 A AEL6 DRIVE REPACKAGING                IN INT
QUANTUM SCALAR I6 A AEL6 DRIVE REPACKAGING IN INT
SKU: LSC36-AMK3-001A
Standard: LTO  -  Type: Bånd
1 074,-
Kjøp
1 342,50 inkl. mva
QUANTUM RDX DOCK INTERNAL USB 3.0 5.25" BLACK INCL BACKUPSW & CABLES     IN INT
QUANTUM RDX DOCK INTERNAL USB 3.0 5.25" BLACK INCL BACKUPSW & CABLES IN INT
SKU: TR000-CNDB-S0BB
Standard: RDX  -  Type: Disk
1 917,-
Kjøp
2 396,25 inkl. mva
QUANTUM RDX DOCK TABLETOP USB 3.0 BLACK           IN EXT
QUANTUM RDX DOCK TABLETOP USB 3.0 BLACK IN EXT
SKU: TR000-CTDB-S0BB
Standard: RDX  -  Type: Disk
2 093,-
Kjøp
2 616,25 inkl. mva
QUANTUM RDX DOCK INT SATAIII 5.25 BLACK INCL SATA DATA AND POWER CABLE   IN INT
QUANTUM RDX DOCK INT SATAIII 5.25 BLACK INCL SATA DATA AND POWER CABLE IN INT
SKU: TR000-CNDA-S0BB
Standard: RDX  -  Type: Disk
2 159,-
Kjøp
2 698,75 inkl. mva
QUANTUM RDX CARTRIDGE 2TB UNCOMPRESSED                     IN EXT
QUANTUM RDX CARTRIDGE 2TB UNCOMPRESSED IN EXT
SKU: MR200-A01A
Standard: RDX  -  Type: Disk
3 794,-
Kjøp
4 742,50 inkl. mva
QUANTUM SCALAR I3 SCALAR I6 AND AEL6 LEFT MAGAZINE SPARE     IN INT
QUANTUM SCALAR I3 SCALAR I6 AND AEL6 LEFT MAGAZINE SPARE IN INT
SKU: LSC3A-AMAG-LT1A
Standard: LTO  -  Type: Bånd
4 044,-
Kjøp
5 055,- inkl. mva
QUANTUM SCALAR I3 SCALAR I6 AND AEL6 RIGHT MAGAZINE SPARE    IN INT
QUANTUM SCALAR I3 SCALAR I6 AND AEL6 RIGHT MAGAZINE SPARE IN INT
SKU: LSC3A-AMAG-RT1A
Standard: LTO  -  Type: Bånd
4 054,-
Kjøp
5 067,50 inkl. mva
QUANTUM SCALAR I3 POWER SUPPL 80 PLUS CERTIFIED ENERGY EFFIC   IN INT
QUANTUM SCALAR I3 POWER SUPPL 80 PLUS CERTIFIED ENERGY EFFIC IN INT
SKU: LSC33-APWR-001A
Standard: LTO  -  Type: Bånd
5 049,-
Kjøp
6 311,25 inkl. mva
QUANTUM SCALAR I3 3U MODULE REPACKAGING            IN INT
QUANTUM SCALAR I3 3U MODULE REPACKAGING IN INT
SKU: LSC33-AMK1-001A
Standard: LTO  -  Type: Bånd
7 358,-
Kjøp
9 197,50 inkl. mva
QUANTUM SCALAR I3 A I6 6U MODULE REPACKAGING               IN INT
QUANTUM SCALAR I3 A I6 6U MODULE REPACKAGING IN INT
SKU: LSC3A-AMK2-001A
Standard: LTO  -  Type: Bånd
7 622,-
Kjøp
9 527,50 inkl. mva
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 20ER PACK                        IN INT
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-6 20ER PACK IN INT
SKU: MR-L6LQN-LP
Standard: LTO  -  Type: Bånd
7 820,-
Kjøp
9 775,- inkl. mva
QUANTUM SCALAR I3 6U+ LIBRARY EXPANSION KIT        IN INT
QUANTUM SCALAR I3 6U+ LIBRARY EXPANSION KIT IN INT
SKU: LSC33-ALEK-001A
Standard: LTO  -  Type: Bånd
10 241,-
Kjøp
12 801,25 inkl. mva
QUANTUM LTO ULTRIUM 7 MEDIA CARTRIDGE MEDIA CARTRIDGE LIBRARY PACK (20) SUPL
QUANTUM LTO ULTRIUM 7 MEDIA CARTRIDGE MEDIA CARTRIDGE LIBRARY PACK (20) SUPL
SKU: MR-L7MQN-20
Standard: LTO  -  Type: Bånd
16 637,-
Kjøp
20 796,25 inkl. mva
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-7 PRE-L MEDIA CARTR 20PACK LTO 7 SUPL
QUANTUM DATA CARTRIDGE LTO-7 PRE-L MEDIA CARTR 20PACK LTO 7 SUPL
SKU: MR-L7LQN-BC
Standard: LTO  -  Type: Bånd
17 517,-
Kjøp
21 896,25 inkl. mva
QUANTUM LTO-5 HH INTERNAL OPT F 1U RACK 6GB/S SAS 5.25" BLACK BARE INT
QUANTUM LTO-5 HH INTERNAL OPT F 1U RACK 6GB/S SAS 5.25" BLACK BARE INT
SKU: TC-L52GN-BR-C
18 555,-
Kjøp
23 193,75 inkl. mva
QUANTUM LTO-5 HH INTERN DRIVE BLACK 6GB/S SAS 5.25IN BLACK WITH SW   IN INT
QUANTUM LTO-5 HH INTERN DRIVE BLACK 6GB/S SAS 5.25IN BLACK WITH SW IN INT
SKU: TC-L52AN-EY-C
Standard: LTO  -  Type: Bånd
19 953,-
Kjøp
24 941,25 inkl. mva
QUANTUM LTO-6 HH INTERNAL 6GB/S SAS 5.25IN BLACK BARE      IN INT
QUANTUM LTO-6 HH INTERNAL 6GB/S SAS 5.25IN BLACK BARE IN INT
SKU: TC-L62AN-BR-C
Standard: LTO  -  Type: Bånd
22 676,-
Kjøp
28 345,- inkl. mva
QUANTUM LTO-6 HH INTERNAL OPT F 1U RACK 6GB/S SAS 5.25IN BLACK BARE INT
QUANTUM LTO-6 HH INTERNAL OPT F 1U RACK 6GB/S SAS 5.25IN BLACK BARE INT
SKU: TC-L62GN-BR-C
22 676,-
Kjøp
28 345,- inkl. mva
Viser 1-60 av 165 produkter 1 2 3 Neste