Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Tom handlekurv
Her er du: Startside > PEAKOPTICAL
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

PEAKOPTICAL KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-60 av 357 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste
DATATILBEHØR
 = På lager
 = Ikke på lager
PEAKOPTICAL Power Supply Unit 220/ 240-5VDC
PEAKOPTICAL Power Supply Unit 220/ 240-5VDC
SKU: PTMC-5V2APWR
238,-
Kjøp
297,50 inkl. mva
NETTVERKSTILBEHØR
PEAKOPTICAL LC/PC (SC/PC foot print), Dupl
PEAKOPTICAL LC/PC (SC/PC foot print), Dupl
SKU: PTFASD-04F
45,-
Kjøp
56,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m splx
SKU: PTFMSG-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
90,-
Kjøp
112,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC SM 1m splx
PEAKOPTICAL LC/LC SM 1m splx
SKU: PTFPSS-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
93,-
Kjøp
116,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL ST-LC PC Simplex MM 62um / OM1 2m 3.0mm
PEAKOPTICAL ST-LC PC Simplex MM 62um / OM1 2m 3.0mm
SKU: PTFMS-2-09F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
95,-
Kjøp
118,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m splx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m splx
SKU: PTFMSG-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
95,-
Kjøp
118,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC SM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/LC SM 1m splx
SKU: PTFPSS-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
98,-
Kjøp
122,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m splx
SKU: PTFMSG-3-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
103,-
Kjøp
128,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m splx
SKU: PTFMS-3-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
103,-
Kjøp
128,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL ST/LC MM 3m splx
PEAKOPTICAL ST/LC MM 3m splx
SKU: PTFMS-3-09F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
103,-
Kjøp
128,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC MM 3m splx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 3m splx
SKU: PTFMS-3-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
105,-
Kjøp
131,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC SM 3m splx
PEAKOPTICAL LC/LC SM 3m splx
SKU: PTFPSS-3-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
105,-
Kjøp
131,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC SM 3m splx
PEAKOPTICAL SC/LC SM 3m splx
SKU: PTFPSS-3-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
105,-
Kjøp
131,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC MM 3m splx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 3m splx
SKU: PTFMSG-3-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
105,-
Kjøp
131,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC SM 5m splx
PEAKOPTICAL SC/LC SM 5m splx
SKU: PTFPSS-5-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
110,-
Kjøp
137,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC MM 5m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 5m splx
SKU: PTFMSG-5-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
113,-
Kjøp
141,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC MM 5m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 5m splx
SKU: PTFMS-5-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
113,-
Kjøp
141,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/SC SM 5m splx
PEAKOPTICAL SC/SC SM 5m splx
SKU: PTFPSS-5-01F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
113,-
Kjøp
141,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC SM 5m splx
PEAKOPTICAL LC/LC SM 5m splx
SKU: PTFPSS-5-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
115,-
Kjøp
143,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC MM 5m splx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 5m splx
SKU: PTFMSG-5-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
118,-
Kjøp
147,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Duplex, SM, 10M,
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Duplex, SM, 10M,
SKU: PTFSD-10-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
120,-
Kjøp
150,- inkl. mva
PEAKOPTICAL MU/ PC-MU/ PC,  Simplex, MM
PEAKOPTICAL MU/ PC-MU/ PC, Simplex, MM
SKU: PTFAMS-21F
138,-
Kjøp
172,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Duplex, OM1, 10M,
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Duplex, OM1, 10M,
SKU: PTFMD-10-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
150,-
Kjøp
187,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL MU/ PC-MU/ PC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL MU/ PC-MU/ PC, Duplex, MM
SKU: PTFAMD-21F
153,-
Kjøp
191,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC SM 15m splx
PEAKOPTICAL SC/LC SM 15m splx
SKU: PTFPSS-15-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
158,-
Kjøp
197,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/ UPC-LC/ UPC Simplex SM 15M
PEAKOPTICAL SC/ UPC-LC/ UPC Simplex SM 15M
SKU: PTFPSS-15-04AF
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
158,-
Kjøp
197,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC,  Duplex, OM1, 1M,
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC, Duplex, OM1, 1M,
SKU: PTFMD-09F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
160,-
Kjøp
200,- inkl. mva
PEAKOPTICAL ST-ST, Duplex, MM, 2M, 3.0mm, 62.5/125 um
PEAKOPTICAL ST-ST, Duplex, MM, 2M, 3.0mm, 62.5/125 um
SKU: PTFMD-2-06F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
160,-
Kjøp
200,- inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC SM 15m dplx
PEAKOPTICAL LC/LC SM 15m dplx
SKU: PTFSD-15-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
165,-
Kjøp
206,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC MM 15m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 15m splx
SKU: PTFMS-15-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC Simplex MM
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC Simplex MM
SKU: PTFMS-15-09F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC MM 15m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 15m splx
SKU: PTFMSG-15-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC,  Duplex, OM1, 2M,
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC, Duplex, OM1, 2M,
SKU: PTFMD-2-09F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
170,-
Kjøp
212,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC-LC PC Duplex MM 62um / OM1 2m 3.0mm
PEAKOPTICAL SC-LC PC Duplex MM 62um / OM1 2m 3.0mm
SKU: PTFMD-2-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
170,-
Kjøp
212,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC-LC PC Duplex MM 50um / OM2 2m 3.0mm
PEAKOPTICAL SC-LC PC Duplex MM 50um / OM2 2m 3.0mm
SKU: PTFMDG-2-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
170,-
Kjøp
212,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC MM 15m splx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 15m splx
SKU: PTFMSG-15-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
173,-
Kjøp
216,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m dplx
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m dplx
SKU: PTFSD-01F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
173,-
Kjøp
216,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC SM 1m dplx
PEAKOPTICAL SC/LC SM 1m dplx
SKU: PTFSD-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
175,-
Kjøp
218,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC SM 1m dplx
PEAKOPTICAL LC/LC SM 1m dplx
SKU: PTFSD-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
178,-
Kjøp
222,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Duplex, OM1, 2M,
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Duplex, OM1, 2M,
SKU: PTFMD-2-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
183,-
Kjøp
228,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC-LC, Duplex, MM, 2M, OM3, 3mm, 50/125 um
PEAKOPTICAL LC-LC, Duplex, MM, 2M, OM3, 3mm, 50/125 um
SKU: PTFMO3-2-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
185,-
Kjøp
231,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-ST/ PC Duplex SM 3M
PEAKOPTICAL LC/ PC-ST/ PC Duplex SM 3M
SKU: PTFSD-3-02F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
188,-
Kjøp
235,- inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC SM 3m dplx
PEAKOPTICAL SC/LC SM 3m dplx
SKU: PTFSD-3-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
190,-
Kjøp
237,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC Duplex SM 3M 3.0mm
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC Duplex SM 3M 3.0mm
SKU: PTFSD-3-09F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
190,-
Kjøp
237,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/LC SM 3m dplx
PEAKOPTICAL LC/LC SM 3m dplx
SKU: PTFSD-3-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
193,-
Kjøp
241,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/SC SM 5m dplx
PEAKOPTICAL SC/SC SM 5m dplx
SKU: PTFSD-5-01F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
203,-
Kjøp
253,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/LC SM 5m dplx
PEAKOPTICAL SC/LC SM 5m dplx
SKU: PTFSD-5-04F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
205,-
Kjøp
256,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex OM4 0.5m 3.0mm Fiber Diameter: 50/125
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex OM4 0.5m 3.0mm Fiber Diameter: 50/125
SKU: PTFMO4-050-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
208,-
Kjøp
260,- inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM
SKU: PTFMO4-2-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex SM 0 5M 3.0mm Fiber Diameter: 9/125
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex SM 0 5M 3.0mm Fiber Diameter: 9/125
SKU: PTFSD-050-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
211,-
Kjøp
263,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Duplex, SM, 7M, 3
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Duplex, SM, 7M, 3
SKU: PTFSD-7-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
225,-
Kjøp
281,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Duplex, SM, 2M, 3
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Duplex, SM, 2M, 3
SKU: PTFSD-2-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
226,-
Kjøp
282,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC-ST Duplex Single Mode Fiber Patch Cable 10m
PEAKOPTICAL LC-ST Duplex Single Mode Fiber Patch Cable 10m
SKU: PTFSD-10-09F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
248,-
Kjøp
310,- inkl. mva
PEAKOPTICAL LX5/ APC-LX5/ APC,  Duplex, SM
PEAKOPTICAL LX5/ APC-LX5/ APC, Duplex, SM
SKU: PTFASD-48F
311,-
Kjøp
388,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 15
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 15
SKU: PTFMO4-15-16F
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
322,-
Kjøp
402,50 inkl. mva
PEAKOPTICAL JD119B Compliable
PEAKOPTICAL JD119B Compliable
SKU: PSFP-24-3311S-22FH3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
339,-
Kjøp
423,75 inkl. mva
PEAKOPTICAL GLC-BX-U Comp
PEAKOPTICAL GLC-BX-U Comp
SKU: PWTR-24-335177133F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
Kjøp
426,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL PSFP-24-3312S-12F 1.25GB/s
PEAKOPTICAL PSFP-24-3312S-12F 1.25GB/s
SKU: PSFP-24-3312S-12F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
Kjøp
426,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-22FB
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-22FB
SKU: PSFP-24-3311S-22FF
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
Kjøp
426,25 inkl. mva
PEAKOPTICAL SFP LR 1310nm 15km General
PEAKOPTICAL SFP LR 1310nm 15km General
SKU: PSFP-24-3311S-22FU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,-
Kjøp
426,25 inkl. mva
Viser 1-60 av 357 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste