Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
Tom handlevogn
Her er du: Startside > NETGEAR
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

NETGEAR KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-60 av 496 produkter 1 2 3 4 5 ... 9 Neste
SERVERE
 = På lager
 = Ikke på lager
NETGEAR READYNAS 526X 6-BAY DISKLESS 2X10GBE                          IN EXT
NETGEAR READYNAS 526X 6-BAY DISKLESS 2X10GBE IN EXT
SKU: RN526X00-100NES
Ekspertomtaler: 4 omtaler
Type: Tårnserver  -  CPU family: Intel® Xeon®  -  Prosessor: D1508  -  Maks prosessorer: 2  -  Maks disker: 6  -  Maks minne: 0MB  -  Modell: Netgear
11 763,-
Kjøp
14 703,75 inkl. mva
NETGEAR READYNAS 626X 6-BAY DISKLESS .                                IN EXT
NETGEAR READYNAS 626X 6-BAY DISKLESS . IN EXT
SKU: RN626X00-100NES
Ekspertomtaler: 9 omtaler
Type: Tårnserver  -  CPU family: Intel® Xeon®  -  Prosessor: D-1521  -  Maks prosessorer: 2  -  Maks disker: 6  -  Maks minne: 0MB  -  Modell: Netgear
14 813,-
Kjøp
18 516,25 inkl. mva
HI-FI/STEREO
NETGEAR 8PT VOICE ORBI
NETGEAR 8PT VOICE ORBI
SKU: RBS40V-100EUS
Type: Bluetooth Speakers
3 646,-
Kjøp
4 557,50 inkl. mva
OVERVÅKNING
NETGEAR ARLO 3 SILICON COVERS 1X PINK LIGHT BLUE YELLOW        IN CAM
NETGEAR ARLO 3 SILICON COVERS 1X PINK LIGHT BLUE YELLOW IN CAM
SKU: VMA1200C-10000S
Type: Tilbehør
553,-
Kjøp
691,25 inkl. mva
NETGEAR ARLO 4 WALLMOUNTS MAGNET SNAP-ON MOUNT WALL
NETGEAR ARLO 4 WALLMOUNTS MAGNET SNAP-ON MOUNT WALL
SKU: VMA1300-10000S
Type: Tilbehør
598,-
Kjøp
747,50 inkl. mva
NETGEAR ARLO OUTDOOR POWER ADAPTER ACCS
NETGEAR ARLO OUTDOOR POWER ADAPTER ACCS
SKU: VMA4900-100PES
Type: Tilbehør
660,-
Kjøp
825,- inkl. mva
NETGEAR ARLO G4 SKINS 3 PK - CAMO/ BLK/ GRAY ACCS
NETGEAR ARLO G4 SKINS 3 PK - CAMO/ BLK/ GRAY ACCS
SKU: VMA4200-10000S
Type: Tilbehør
847,-
Kjøp
1 058,75 inkl. mva
NETGEAR ReadyNAS Surveillance 1CameraLIC
NETGEAR ReadyNAS Surveillance 1CameraLIC
SKU: RNNVR01L-10000S
Type: Programvare
921,-
Kjøp
1 151,25 inkl. mva
NETGEAR ReadyNAS Surveillance 2CameraLIC
NETGEAR ReadyNAS Surveillance 2CameraLIC
SKU: RNNVR02L-10000S
Type: Programvare
1 381,-
Kjøp
1 726,25 inkl. mva
NETGEAR ARLO G4/LTE SOLAR PANEL . CPNT
NETGEAR ARLO G4/LTE SOLAR PANEL . CPNT
SKU: VMA4600-10000S
Type: Tilbehør
1 778,-
Kjøp
2 222,50 inkl. mva
NETGEAR ReadyNAS Surveillance 4CameraLIC
NETGEAR ReadyNAS Surveillance 4CameraLIC
SKU: RNNVR04L-10000S
Type: Programvare
2 274,-
Kjøp
2 842,50 inkl. mva
NETGEAR Arlo VMS3230 Smart F-FEEDS
NETGEAR Arlo VMS3230 Smart F-FEEDS
SKU: VMS3230-100EU
Ekspertomtaler: 24 omtaler
Type: Kamera
3 702,-
Kjøp
4 627,50 inkl. mva
NETTVERKSKORT
NETGEAR POWERLINE 1000 ADAPTER SET OF 2 2X PL1000 DLAN
NETGEAR POWERLINE 1000 ADAPTER SET OF 2 2X PL1000 DLAN
SKU: PL1000-100PES
Grensesnitt: Power / Ethernet  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Strømnett  -  Porter: 1
768,-
Kjøp
960,- inkl. mva
NETGEAR Powerline PL1200 2p Gigabit Bundle Kit
NETGEAR Powerline PL1200 2p Gigabit Bundle Kit
SKU: PL1200-100PES
Ekspertomtaler: 6 omtaler
Grensesnitt: Power / Ethernet  -  Hastighet: 1,2Gbps  -  Media: Strømnett  -  Porter: 1
1 033,-
Kjøp
1 291,25 inkl. mva
NETGEAR Powerline PLP1200 2p Gigabi Passthrough Kit
NETGEAR Powerline PLP1200 2p Gigabi Passthrough Kit
SKU: PLP1200-100PES
Grensesnitt: Power / Ethernet  -  Hastighet: 1,2Gbps  -  Media: Strømnett  -  Porter: 1
1 268,-
Kjøp
1 585,- inkl. mva
NETTVERKSTILBEHØR
NETGEAR CABLE
NETGEAR CABLE
SKU: PWR-001-003
205,-
Kjøp
256,25 inkl. mva
NETGEAR KIT RKMNT GS516TP                                  IN CPNT
NETGEAR KIT RKMNT GS516TP IN CPNT
SKU: 422-10047-01
Produkt: Mounting
222,-
Kjøp
277,50 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PREMIUM PAPER SUBS
NETGEAR INSIGHT PREMIUM PAPER SUBS
SKU: PMMSG1P-100PES
241,-
Kjøp
301,25 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 1 SINGLE 1 YEAR
NETGEAR INSIGHT PRO 1 SINGLE 1 YEAR
SKU: NPR1SNG1-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
243,-
Kjøp
303,75 inkl. mva
NETGEAR POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT . ACCS
NETGEAR POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT . ACCS
SKU: PAV12V-100EUS
Produkt: Diverse
259,-
Kjøp
323,75 inkl. mva
NETGEAR AC77X/78X 2000MAH BATTERY COMP. WITH AIRCARD BATT
NETGEAR AC77X/78X 2000MAH BATTERY COMP. WITH AIRCARD BATT
SKU: MHBTR01-10000S
Produkt: Diverse
482,-
Kjøp
602,50 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 1 SINGLE 3 YEAR
NETGEAR INSIGHT PRO 1 SINGLE 3 YEAR
SKU: NPR1SNG3-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
554,-
Kjøp
692,50 inkl. mva
NETGEAR ARLO PRO/PRO2 INDOOR CABLE & PADPT ACCS
NETGEAR ARLO PRO/PRO2 INDOOR CABLE & PADPT ACCS
SKU: VMA4800-100EUS
Produkt: Diverse
560,-
Kjøp
700,- inkl. mva
NETGEAR Broadband High-Speed DSL Modem
NETGEAR Broadband High-Speed DSL Modem
SKU: DM200-100EUS
Produkt: Analogt modem
639,-
Kjøp
798,75 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 1 SINGLE 5 YEAR
NETGEAR INSIGHT PRO 1 SINGLE 5 YEAR
SKU: NPR1SNG5-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
868,-
Kjøp
1 085,- inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 5 DEVICE SUBR 1YR
NETGEAR INSIGHT PRO 5 DEVICE SUBR 1YR
SKU: NPR5PK1P-10000S
971,-
Kjøp
1 213,75 inkl. mva
NETGEAR Cloud Wless Management T 1 AP 12Mnth
NETGEAR Cloud Wless Management T 1 AP 12Mnth
SKU: WM1AP1YL-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
1 008,-
Kjøp
1 260,- inkl. mva
NETGEAR SFP+ DirectAttachStack cable 1m
NETGEAR SFP+ DirectAttachStack cable 1m
SKU: AXC761-10000S
Produkt: Direct Attach Cable
1 259,-
Kjøp
1 573,75 inkl. mva
NETGEAR new artcles
NETGEAR new artcles
SKU: GC108P-100PES
1 293,-
Kjøp
1 616,25 inkl. mva
NETGEAR Fan Tray 3-Slot M6100 Chassis
NETGEAR Fan Tray 3-Slot M6100 Chassis
SKU: AFT603-10000S
Produkt: Diverse
1 315,-
Kjøp
1 643,75 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 10 PACK 1 YEAR
NETGEAR INSIGHT PRO 10 PACK 1 YEAR
SKU: NPR10PK1-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
1 588,-
Kjøp
1 985,- inkl. mva
NETGEAR AGM731F 100BASE-SX SMF GETH MOD
NETGEAR AGM731F 100BASE-SX SMF GETH MOD
SKU: AGM731F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 629,-
Kjøp
2 036,25 inkl. mva
NETGEAR ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC
NETGEAR ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC
SKU: AGM734-10000S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 633,-
Kjøp
2 041,25 inkl. mva
NETGEAR DIRECT ATTACH CABLE 5M (AXC765) SFP+ DAC ACTIVE CABL
NETGEAR DIRECT ATTACH CABLE 5M (AXC765) SFP+ DAC ACTIVE CABL
SKU: AXC765-10000S
Produkt: Direct Attach Cable
1 965,-
Kjøp
2 456,25 inkl. mva
NETGEAR EAV SW License f GS728TXP-100
NETGEAR EAV SW License f GS728TXP-100
SKU: G728TXPAV-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
2 030,-
Kjøp
2 537,50 inkl. mva
NETGEAR L/AV UPGD LIC F GS728TXAV
NETGEAR L/AV UPGD LIC F GS728TXAV
SKU: GS728TXAV-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
2 035,-
Kjøp
2 543,75 inkl. mva
NETGEAR EAV SW License GS724TV4
NETGEAR EAV SW License GS724TV4
SKU: GS724TAV-20000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
2 036,-
Kjøp
2 545,- inkl. mva
NETGEAR DIRECT ATTACH CABLE 7M (AXC767) SFP+ DAC ACTIVE CABL
NETGEAR DIRECT ATTACH CABLE 7M (AXC767) SFP+ DAC ACTIVE CABL
SKU: AXC767-10000S
Produkt: Direct Attach Cable
2 158,-
Kjøp
2 697,50 inkl. mva
NETGEAR ProSAFE Modular Power Supply Unit 150W AC (APS150W)
NETGEAR ProSAFE Modular Power Supply Unit 150W AC (APS150W)
SKU: APS150W-100NES
2 252,-
Kjøp
2 815,- inkl. mva
NETGEAR ProSAFE Modular Power Supply Unit 250W AC (APS250W)
NETGEAR ProSAFE Modular Power Supply Unit 250W AC (APS250W)
SKU: APS250W-100NES
Produkt: Power
2 333,-
Kjøp
2 916,25 inkl. mva
NETGEAR Cloud Wless Management T 1 AP 36Mnth
NETGEAR Cloud Wless Management T 1 AP 36Mnth
SKU: WM1AP3YL-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
2 556,-
Kjøp
3 195,- inkl. mva
NETGEAR EAV SW License GS748TV5
NETGEAR EAV SW License GS748TV5
SKU: GS748TAV-20000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
2 724,-
Kjøp
3 405,- inkl. mva
NETGEAR ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC
NETGEAR ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC
SKU: AFM735-10000S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 859,-
Kjøp
3 573,75 inkl. mva
NETGEAR M6100 Series UPOE Daughter Card
NETGEAR M6100 Series UPOE Daughter Card
SKU: XCM89UP-10000S
Produkt: Diverse
3 141,-
Kjøp
3 926,25 inkl. mva
NETGEAR PROSAFE GSM7228PS L3 LIC UPGR. F/ IPV4/IPV6 DYNAMIC ROUTING
NETGEAR PROSAFE GSM7228PS L3 LIC UPGR. F/ IPV4/IPV6 DYNAMIC ROUTING
SKU: GSM7228PL-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
3 159,-
Kjøp
3 948,75 inkl. mva
NETGEAR AGM732FFIBER 1000BLX GBIC MOD
NETGEAR AGM732FFIBER 1000BLX GBIC MOD
SKU: AGM732F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 196,-
Kjøp
3 995,- inkl. mva
NETGEAR EAV SW License f GS752TXP-100
NETGEAR EAV SW License f GS752TXP-100
SKU: G752TXPAV-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
3 582,-
Kjøp
4 477,50 inkl. mva
NETGEAR L/AV UPGD LIC F GS752TX
NETGEAR L/AV UPGD LIC F GS752TX
SKU: GS752TXAV-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
3 582,-
Kjøp
4 477,50 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 25 PACK 1 YEAR
NETGEAR INSIGHT PRO 25 PACK 1 YEAR
SKU: NPR25PK1-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
3 616,-
Kjøp
4 520,- inkl. mva
NETGEAR Modul Netgear AGM732F GBIC Mod
NETGEAR Modul Netgear AGM732F GBIC Mod
SKU: AGM732F-C2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 857,-
Kjøp
4 821,25 inkl. mva
NETGEAR ProSAFE Modular Power Supply Unit 550W AC (APS550W)
NETGEAR ProSAFE Modular Power Supply Unit 550W AC (APS550W)
SKU: APS550W-100NES
Produkt: Power
3 940,-
Kjøp
4 925,- inkl. mva
NETGEAR TRANSCEIVER 10GBASE-T SFP+ (AXM765) P                       IN EXT
NETGEAR TRANSCEIVER 10GBASE-T SFP+ (AXM765) P IN EXT
SKU: AXM765-10000S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 949,-
Kjøp
4 936,25 inkl. mva
NETGEAR PROSAFE 10GBASE-LR SFP+ LC IN CPNT
NETGEAR PROSAFE 10GBASE-LR SFP+ LC IN CPNT
SKU: AXM764-10000S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 949,-
Kjøp
4 936,25 inkl. mva
NETGEAR ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC
NETGEAR ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC
SKU: AXM763-10000S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 949,-
Kjøp
4 936,25 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 10 PACK 3 YEAR
NETGEAR INSIGHT PRO 10 PACK 3 YEAR
SKU: NPR10PK3-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
3 991,-
Kjøp
4 988,75 inkl. mva
NETGEAR Mod 10GB SR SFP+ to GSM7328S+GSM7352S
NETGEAR Mod 10GB SR SFP+ to GSM7328S+GSM7352S
SKU: AXM761-10000S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 995,-
Kjøp
4 993,75 inkl. mva
NETGEAR PROSAFE GSM7252PS L3 LIC UPGR. F/ IPV4/IPV6 DYNAMIC ROUTING
NETGEAR PROSAFE GSM7252PS L3 LIC UPGR. F/ IPV4/IPV6 DYNAMIC ROUTING
SKU: GSM7252PL-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
4 443,-
Kjøp
5 553,75 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 10 PACK 5 YEAR
NETGEAR INSIGHT PRO 10 PACK 5 YEAR
SKU: NPR10PK5-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
5 895,-
Kjøp
7 368,75 inkl. mva
NETGEAR INSIGHT PRO 50 PACK 1 YEAR
NETGEAR INSIGHT PRO 50 PACK 1 YEAR
SKU: NPR50PK1-10000S
Produkt: Lisensiering / Programvare
6 629,-
Kjøp
8 286,25 inkl. mva
NETGEAR ORBI PRO 1 ROUT 2 SATELLITE BNDL
NETGEAR ORBI PRO 1 ROUT 2 SATELLITE BNDL
SKU: SRK60B03-100EUS
6 777,-
Kjøp
8 471,25 inkl. mva
Viser 1-60 av 496 produkter 1 2 3 4 5 ... 9 Neste