Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
Tom handlevogn
Her er du: Startside > MIKROTIK
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

MIKROTIK KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-60 av 239 produkter 1 2 3 4 Neste
DATATILBEHØR
 = På lager
 = Ikke på lager
MIKROTIK CWDM MUX/DEMUX module
MIKROTIK CWDM MUX/DEMUX module
SKU: CWDM-MUX8A
3 885,-
Kjøp
4 856,25 inkl. mva
HOBBY & FRITID
MIKROTIK Low power 24V 0.8A power Suppl
MIKROTIK Low power 24V 0.8A power Suppl
SKU: 18POW-UK
Type: Strøm
182,-
Kjøp
227,50 inkl. mva
NETTVERKSKORT
MIKROTIK PWR-Line 7400, European plug
MIKROTIK PWR-Line 7400, European plug
SKU: PL7400
498,-
Kjøp
622,50 inkl. mva
NETTVERKSTILBEHØR
MIKROTIK Rackmount Kit for
MIKROTIK Rackmount Kit for
SKU: RC-B-25-W
Produkt: Mounting
74,-
Kjøp
92,50 inkl. mva
MIKROTIK quickMOUNT for small antennas
MIKROTIK quickMOUNT for small antennas
SKU: QM
Produkt: Diverse
76,-
Kjøp
95,- inkl. mva
MIKROTIK PoE Injector
MIKROTIK PoE Injector
SKU: RBPOE
Produkt: POE
83,-
Kjøp
103,75 inkl. mva
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
SKU: K-65
Produkt: Mounting
112,-
Kjøp
140,- inkl. mva
MIKROTIK Pigtail 26cm MMCX/ RPSMA-Female Bulkhead with O-ring
MIKROTIK Pigtail 26cm MMCX/ RPSMA-Female Bulkhead with O-ring
SKU: ACMMCXRPSMA
Produkt: Antennetilbehør
147,-
Kjøp
183,75 inkl. mva
MIKROTIK Gigabit PoE injector
MIKROTIK Gigabit PoE injector
SKU: RBGPOE
Produkt: POE
152,-
Kjøp
190,- inkl. mva
MIKROTIK quickMOUNT pro LHG
MIKROTIK quickMOUNT pro LHG
SKU: QMP-LHG
Produkt: Diverse
160,-
Kjøp
200,- inkl. mva
MIKROTIK QME quickMOUNT extra for large antennas
MIKROTIK QME quickMOUNT extra for large antennas
SKU: QME
Produkt: Diverse
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
MIKROTIK quickMOUNT PRO
MIKROTIK quickMOUNT PRO
SKU: QMP
Produkt: Diverse
169,-
Kjøp
211,25 inkl. mva
MIKROTIK 24V Powersupply
MIKROTIK 24V Powersupply
SKU: 18POW
Produkt: Diverse
183,-
Kjøp
228,75 inkl. mva
MIKROTIK DINrail PRO kit for LtAP mini
MIKROTIK DINrail PRO kit for LtAP mini
SKU: DRP-LTM
187,-
Kjøp
233,75 inkl. mva
MIKROTIK 5v 1A power suply
MIKROTIK 5v 1A power suply
SKU: 5VPOW
Produkt: Power
187,-
Kjøp
233,75 inkl. mva
MIKROTIK 0.5m RPSMA-Male/ RPSMA-Male Flex-guide
MIKROTIK 0.5m RPSMA-Male/ RPSMA-Male Flex-guide
SKU: ACRPSMA
Produkt: Antennetilbehør
221,-
Kjøp
276,25 inkl. mva
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
SKU: LHGMOUNT
224,-
Kjøp
280,- inkl. mva
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
SKU: CA411-711
Produkt: Antennetilbehør
249,-
Kjøp
311,25 inkl. mva
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
SKU: CA150
Produkt: Antennetilbehør
249,-
Kjøp
311,25 inkl. mva
MIKROTIK Omni Swivel 2.4-5.8Ghz w/MMCX Connector
MIKROTIK Omni Swivel 2.4-5.8Ghz w/MMCX Connector
SKU: AC/SWIM
Produkt: Antennetilbehør
262,-
Kjøp
327,50 inkl. mva
MIKROTIK 48V powersuppply
MIKROTIK 48V powersuppply
SKU: 48POW
Produkt: Diverse
280,-
Kjøp
350,- inkl. mva
MIKROTIK 24V 1.6A high power
MIKROTIK 24V 1.6A high power
SKU: 24HPOW
Produkt: Diverse
296,-
Kjøp
370,- inkl. mva
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
SKU: WMK4011
Produkt: Mounting
296,-
Kjøp
370,- inkl. mva
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
SKU: 24V2APOW
Produkt: Diverse
299,-
Kjøp
373,75 inkl. mva
MIKROTIK Gigabit Passive Eth Repeater
MIKROTIK Gigabit Passive Eth Repeater
SKU: GPER
299,-
Kjøp
373,75 inkl. mva
MIKROTIK GPEN PoE injector
MIKROTIK GPEN PoE injector
SKU: GPEN11
299,-
Kjøp
373,75 inkl. mva
MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SKU: S-85DLC05D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
299,-
Kjøp
373,75 inkl. mva
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
SKU: CA800
Produkt: Antennetilbehør
369,-
Kjøp
461,25 inkl. mva
MIKROTIK Ethernet insulator spare
MIKROTIK Ethernet insulator spare
SKU: Eth insulator
Produkt: Diverse
373,-
Kjøp
466,25 inkl. mva
MIKROTIK RB493/192 indoor case
MIKROTIK RB493/192 indoor case
SKU: CA493
Produkt: Antennetilbehør
383,-
Kjøp
478,75 inkl. mva
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
SKU: CA433U
Produkt: Antennetilbehør
393,-
Kjøp
491,25 inkl. mva
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SKU: S-31DLC20D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
398,-
Kjøp
497,50 inkl. mva
MIKROTIK RB433 series indoor case with
MIKROTIK RB433 series indoor case with
SKU: CA133
Produkt: Diverse
418,-
Kjøp
522,50 inkl. mva
MIKROTIK 48 to 24V PoE Converter
MIKROTIK 48 to 24V PoE Converter
SKU: RBGPOE-CON-HP
Produkt: POE
433,-
Kjøp
541,25 inkl. mva
MIKROTIK mUPS
MIKROTIK mUPS
SKU: mUPS
Produkt: POE
489,-
Kjøp
611,25 inkl. mva
MIKROTIK Precision alignment metallic
MIKROTIK Precision alignment metallic
SKU: SOLIDMOUNT
Produkt: Mounting
495,-
Kjøp
618,75 inkl. mva
MIKROTIK RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
MIKROTIK RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
SKU: S-RJ01
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
498,-
Kjøp
622,50 inkl. mva
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
SKU: 24V4APOW
Produkt: Diverse
498,-
Kjøp
622,50 inkl. mva
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SKU: S+DA0001
Produkt: Direct Attach Cable
504,-
Kjøp
630,- inkl. mva
MIKROTIK 802.11b/ g/ n miniPCI-e card
MIKROTIK 802.11b/ g/ n miniPCI-e card
SKU: R11e-2HnD
Produkt: Antennetilbehør
529,-
Kjøp
661,25 inkl. mva
MIKROTIK Cloud Hosted Router P1 License
MIKROTIK Cloud Hosted Router P1 License
SKU: MT-P1
559,-
Kjøp
698,75 inkl. mva
MIKROTIK FTC, Fiber to Copper converter Outdoor case, 12-57V PoE with 802.3af/ at
MIKROTIK FTC, Fiber to Copper converter Outdoor case, 12-57V PoE with 802.3af/ at
SKU: RBFTC11
Produkt: Mediekonverterere
571,-
Kjøp
713,75 inkl. mva
MIKROTIK Radome Cover for mANT, single-pack
MIKROTIK Radome Cover for mANT, single-pack
SKU: MTRADC
Produkt: Antennetilbehør
571,-
Kjøp
713,75 inkl. mva
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SKU: S+DA0003
Produkt: Direct Attach Cable
574,-
Kjøp
717,50 inkl. mva
MIKROTIK 48v 2A 96W pwr supply w/ Plug
MIKROTIK 48v 2A 96W pwr supply w/ Plug
SKU: 48V2A96W
Produkt: Power
579,-
Kjøp
723,75 inkl. mva
MIKROTIK R52HnD 802.11a+b+g+n High Power Dual Chain MiniPCI Card
MIKROTIK R52HnD 802.11a+b+g+n High Power Dual Chain MiniPCI Card
SKU: R52HnD
Produkt: Diverse
719,-
Kjøp
898,75 inkl. mva
MIKROTIK mANT 15s Sector Antenna 5.17-5.825 GHz 15dBi 120 deg with 2x RP-SMA
MIKROTIK mANT 15s Sector Antenna 5.17-5.825 GHz 15dBi 120 deg with 2x RP-SMA
SKU: MTAS-5G-15D120
Produkt: Antennetilbehør
737,-
Kjøp
921,25 inkl. mva
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C57DLC40D
740,-
Kjøp
925,- inkl. mva
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C55DLC40D
740,-
Kjøp
925,- inkl. mva
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C53DLC40D
740,-
Kjøp
925,- inkl. mva
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C51DLC40D
740,-
Kjøp
925,- inkl. mva
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C59DLC40D
740,-
Kjøp
925,- inkl. mva
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C61DLC40D
740,-
Kjøp
925,- inkl. mva
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C47DLC40D
740,-
Kjøp
925,- inkl. mva
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C49DLC40D
740,-
Kjøp
925,- inkl. mva
MIKROTIK hAP ac lite with power supply and case (RouterOS L4)
MIKROTIK hAP ac lite with power supply and case (RouterOS L4)
SKU: RB952Ui-5ac2nD
Ekspertomtaler: 1 omtaler
Produkt: Diverse
746,-
Kjøp
932,50 inkl. mva
MIKROTIK Atheros 802.11a/n Super High Power, Mini PCI, 1xMMCX
MIKROTIK Atheros 802.11a/n Super High Power, Mini PCI, 1xMMCX
SKU: R5SHPn
Produkt: Analogt modem
762,-
Kjøp
952,50 inkl. mva
MIKROTIK SFP+ module 10G MM 300m 850nm
MIKROTIK SFP+ module 10G MM 300m 850nm
SKU: S+85DLC03D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
851,-
Kjøp
1 063,75 inkl. mva
MIKROTIK RB951Ui-2HnD 5 x 10/ 100Mbps LAN, 2.4 GHz 2x2chain int. ant.
MIKROTIK RB951Ui-2HnD 5 x 10/ 100Mbps LAN, 2.4 GHz 2x2chain int. ant.
SKU: RB951Ui-2HnD
Produkt: Antennetilbehør
892,-
Kjøp
1 115,- inkl. mva
MIKROTIK hEX Poe lite, RB750UPr2 AR7241 650Mhz CPU, 64MB, 5xLAN, L4
MIKROTIK hEX Poe lite, RB750UPr2 AR7241 650Mhz CPU, 64MB, 5xLAN, L4
SKU: RB750UPr2
Produkt: Diverse
892,-
Kjøp
1 115,- inkl. mva
Viser 1-60 av 239 produkter 1 2 3 4 Neste