Tom handlekurv
Her er du: Startside > Kommunikasjon > Kabler
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

KABLER

Søkefilteret nedenfor gjør det enkelt for deg å vise produktene som har de egenskapene du er ute etter. Du trenger ikke å sette verdier for alle parameterene - bare sett de som er viktige for deg. Dersom du synes det er vanskelig å bruke søkefilteret bør du prøve vår søkewizard. Her kan du sette en parameter om gangen. I tilfelle du ikke vil bruke hverken filter eller wizard kan du istedet vise alle 18046 produktene i denne kategorien.
Velg alt | Nullstill filter
Prisområde 
Søkeord   
Vis produkter
Produsenter (Velg alt | Nullstill)
2N (1) DATALOGIC (1) JUNIPER (1) PLATINUM TOOLS (2)
3DCONNEXION (1) DATAPATH (7) JUST MOBILE (1) PNY (24)
3WARE (1) DCI (48) KENSINGTON (32) POLYCOM (1)
ACCELL (28) DELL (77) KLOTZ (12) POWERWALKER (2)
ACER (2) DELOCK (405) KONDATOR (6) PPC (1)
ACT (352) DELTACO (210) KONFTEL (5) PROCAB (160)
ACTi (1) DENSO (1) KRAMER (397) PROFIGOLD (1)
ADAM HALL (40) DIGIALITY (1) LANTRONIX (4) PROMISE (1)
ADAPTEC (18) DigitaLinx (10) LAUT (4) QNAP (14)
ADDER TECH (45) DIGITUS (93) LENGTION (1) QUANTA (6)
ADVANTECH (1) DINTEK (1) LENOVO (125) QUANTUM (19)
AESP (3) DIREKTRONIK (63) LEVELONE (5) RAM MOUNT (1)
AIC (4) D-LINK (4) LEXMARK (4) RARITAN (83)
ALLIED TELESYN (1) DMT (99) LIFEPROOF (5) RICOH (2)
AMD (5) EFB-ELEKTRONIK (143) LINDY (127) ROLINE (1)
ANKER (2) EIZO (17) LinkIT (767) ROSE (5)
ANSMANN (2) EKAHAU (1) LINKSYS BY CISCO (7) SAMSUNG (20)
APC (85) ELO (3) LOGILINK (98) SANDBERG (82)
APG (1) EPSON (2) LOGITECH (3) SAPPHIRE (2)
APPLE (40) EQUIP (31) LSI (40) SCP (55)
ASSMANN Electronic (5) ERGOTRON (4) LUMENS (1) SEIKO (1)
ASUS (2) eSTUFF (86) LYCOM (1) SHUTTLE (1)
ATEN (26) EVOLINE (1) MacLocks (2) SiCurio (2)
ATLONA (1) EXSYS (4) MAG (7) SIGNALINE (44)
ATOMOS (1) EXTREME (1) MAGTEK (1) SILVERSTONE (1)
AUDAC (12) Fibrain SP (10) MANHATTAN (57) SMARTEQ (1)
AVERMEDIA (5) FLEXSON (3) MATROX (9) SONY (4)
AVP (109) FLUKE NETWORKS (1) MAXIMUM (26) ST LAB (30)
AX Accessories (2) FORTINET (5) MCAB (2) STARTECH (426)
AXIS (1) FUJITSU (757) MediaRange (21) StayOnline (90)
AxTel (2) FUNKWERK (1) MELLANOX (40) STOLTZEN (74)
BACHMANN (13) FUSE CHICKEN (1) MERCURY (6) SUPERIO (1)
BARACODA (3) GARMIN (1) MICROCONNECT (3770) SUPERMICRO (48)
BELKIN (348) GEFEN (1) MICROSOFT (4) SYNOLOGY (2)
BENQ (1) GENERAL CABLE (1) MOTOROLA (1) TANDBERG (8)
BizLink (3) GLOBAL CACHE (1) MOXA (4) TARGUS (20)
BLACK BOX (1) GRATEQ (8) NEC (3) TECHCONNECT (10)
BOSCH (1) HÄHNEL (4) NEETS (1) TP-LINK (4)
BRAINBOXES (9) HAMA (131) NEUTRIK (6) TRENDNET (7)
BRENNENSTUHL (7) HAPPY PLUGS (2) NEWSTAR (6) TRUST (17)
BROADCOM (31) Hewlett Packard Enterprise (533) NIKON (1) UBIQUITI (4)
BROTHER (2) HIK VISION (1) NoNDA (1) ULTRA (1)
C2G (1) HONEYWELL (4) Nordic ID (2) UNICOL (1)
CABLES DIRECT (4) HP (100) NORLINK (3) UNIT (1)
CABLES TO GO (951) HTC (1) OEM (330) VEHO UK (4)
CABLES UNLIMITED (1) HUAWEI (4) OLYMPUS (3) VERBATIM (19)
CAMBIUM NETWORKS (2) HUDDLY (2) OPTICIS (19) VERTIV (4)
CANON (3) IBM (47) OPTICON (2) VIDEO SEVEN (4)
CAPTURE (1) ICY BOX (12) OPTOMA (1) VISION (181)
CASIO (1) IFROGZ (2) ORIGIN STORAGE (3) VIVANCO (35)
CHARGE AMPS (7) INFOCUS (1) OTTERBOX (12) VIVOLINK (314)
CIPHERLAB (5) INTEL (87) P.I. ENGINEERING (1) WESTERN DIGITAL (3)
CISCO (149) INTELLINET (4) PANASONIC (6) WYSE (1)
CLUB 3D (53) IOGEAR (54) PANDUIT (4588) XEROX (3)
COMNET (4) I-TEC (2) PanzerGlass (4) XFX (1)
CONTOUR DESIGN (1) JABLOCOM (2) PATCHSEE (1) YEALINK (2)
CORSAIR (5) JABRA (2) PEAKOPTICAL (72) ZEBRA (9)
Cradlepoint (1) JAYS (4) PEERLESS (1) ZYXEL (4)
CROSSMATCH (1) Jif (1) PLANET (9)
Type (Velg alt | Nullstill)
Adapter (231) DIN/mini DIN (32) IDE/Floppy/ATX (1) Serial / Parallel (271)
Antenna (216) DisplayPort (263) Mobilephone (235) Special (55)
Audio / Video (1123) DVI (189) Network Special (84) Storage Converter (25)
Cat5 (204) Ethernet (81) Power (950) Tele (94)
Cat5e (893) Fiber (1154) SAS (333) Thunderbolt (33)
Cat6 (1924) Firewire (26) SATA/eSATA (181) USB (1087)
Cat6a (931) HDMI (612) SCART (13) VGA (Analog) (411)
Cat7 (159) HDMI (Fiber) (65) SCSI (12) Video Converter (933)
Connector 1 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (3) DVI-D (186) Molex (4-pin) (13) SATA II (15)
2 x RCA (80) DVI-D + USB (3) MPO/MTP (311) SATA III (13)
2 x XLR (20) DVI-I (50) MTP (4) SATA III 7-pin (10)
2.5mm (4) eSATA (15) MT-RJ (41) SC (433)
2x ST (1) eSATAp (5) N (411) SC/APC (9)
3 x RCA (12) F (13) NEMA 5-15P (2) SC/UPC (26)
3.5mm (418) FC (43) NEMA 5-16 (1) SCART (5)
3-pin (1) FME (2) N-Type (35) SCART (21-pin) (16)
4-p (8) F-type (1) PCI-E (6-pin) (2) SFF-8087 (17)
4-pin Molex (3) HD68 (1) PCI-E (8-pin) (2) SFF-8088 (14)
5 x BNC (8) HDMI (521) Power Plug (148) SFF-8643 (19)
5-pin DIN (4) HDMI A (Full size) (402) Power Plug (Type I) (4) SFP (3)
6.35mm (82) HDMI A (Full size) + USB A (6) Power Plug BRA (Type N) (1) SFP+ (45)
68-p (3) HDMI C (Mini HDMI) (18) Power Plug DK (Type K) (10) SMA (15)
6-p (10) HDMI D (Micro HDMI) (13) Power Plug Euro (130) ST (163)
6-p Mini-DIN (5) IDC (15) Power Plug SA (Type M) (1) ST/BFOC (3)
9-p (8) IEC (1) Power Plug Swiss (Type J) (8) Sub-D9 (7)
ATX (4-pin) (2) LC (1194) Power Plug UK (Type G) (38) S-Video (19)
BNC (40) LC/APC (7) Power Plug US (Type A) (1) S-Video (4-pin) (10)
C13 coupler (164) LC/PC (8) Power Plug US (Type B) (9) Thunderbolt (9)
C14 coupler (131) LC/UPC (54) PS/2 (20) TNC (5)
C15 coupler (30) Lightning (144) QD (2) TOSLINK (52)
C19 coupler (88) Male (26) QMA (1) USB (22)
C20 coupler (36) MHF (I-PEX) (4) QSFP (67) USB 2.0 (8)
C21 coupler (1) MHL (3) QSFP+ (32) USB 2.0 A (3)
C5 coupler (5) Micro USB (6) QSFP28 (13) USB 3.0 (11)
C7 coupler (5) Micro-HDMI (15) RapidRun (15 pin) (5) USB 3.0 A (4)
Coax (38) Micro-USB A (14) RCA (136) USB A (920)
CX4 (14) Micro-USB B (31) RJ-10 (8) USB B (14)
DB-25 (80) mini DisplayPort (287) RJ-11 (52) USB C (320)
DB-9 (142) mini DisplayPort + USB A (1) RJ-12 (14) VF45 (3)
DisplayPort (470) Mini-DVI (1) RJ-45 (3948) VGA (22)
DisplayPort + USB A (1) Mini-HDMI (22) RP-SMA (16) VGA (D-Sub) (429)
DisplayPort 1.2 (7) Mini-SAS (103) RP-TNC (3) VGA (D-Sub) + 3.5mm (61)
DisplayPort M (3) Mini-SAS HD (72) SAS (17) Wieland (13)
DMS-59 (18) Mini-USB A (2) SATA (57) XLR (62)
DVI (15) Mini-USB B (4) SATA 15-pin (10) XLR (3-pin) (39)
DVI-A (24) Molex (3-pin) (3) SATA 7-pin (17) XLR (5-pin) (1)
Connector 2 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (33) C15 coupler (62) Micro USB (14) SC (774)
2 x 6.3mm (17) C19 coupler (52) Micro-USB A (23) SC/APC (13)
2 x BNC (3) C20 coupler (79) Micro-USB B (201) SC/PC (6)
2 x C13 (12) C21 coupler (6) Micro-USB B/Apple/Lightning (2) SC/UPC (37)
2 x DVI-D (4) C36 (16) Micro-USB B/Lightning (6) SCART (21-pin) (16)
2 x DVI-I (5) C5 coupler (79) mini DisplayPort (65) SFF-8087 (19)
2 x HDMI A (Full size) (6) C7 coupler (61) Mini-SAS (82) SFF-8088 (16)
2 x Molex (3-pin) (2) C8 coupler (2) Mini-SAS HD (57) SFF-8470 (7)
2 x Molex (4-pin) (4) CEE 7/16 (Female) (4) Mini-TOSLINK (2) SFP (3)
2 x RCA (155) CEE 7/4 (Female) (19) Mini-USB A (2) SFP+ (50)
2 x RJ45 (5) Coax (41) Mini-USB B (67) SMA (15)
2 x USB A (19) CX4 (10) Molex (3-pin) (2) ST (194)
2 x VGA (D-Sub) (17) DB-25 (69) Molex (4-pin) (5) ST/PC (2)
2 x XLR (11) DB-9 (137) MPO/MTP (115) ST/UPC (23)
2.5mm (4) DC (1) MTP (2) Sub-D9 (6)
2p (4) DisplayPort (336) MT-RJ (46) S-Video (4-pin) (18)
2x SATA 15-pin (4) DisplayPort / HDMI / DVI-D (3) N (451) Thunderbolt (31)
3 x RCA (25) DisplayPort + USB A (6) NEMA 5-15P (3) TNC (6)
3 x RCA + S-Video (2) DVI (48) N-Type (26) TOSLINK (50)
3.4mm Power (1) DVI-D (329) PCI-E (6-pin) (5) USB (3)
3.5mm (304) DVI-I (54) PCI-E (8-pin) (2) USB 2.0 (2)
3-pin (9) DVI-I + VGA (D-Sub) (5) PS/2 (18) USB 2.0 A (3)
4 x Molex (3-pin) (1) eSATA (16) QSFP+ (25) USB 3.0 (8)
4 x SATA (29) F (9) RapidRun (15 pin) (3) USB A (516)
4 x SFP+ (1) FME (2) RCA (107) USB B (200)
4-p (17) F-type (1) RF (1) USB C (221)
4-pin Molex (2) HD68 (2) RJ-10 (7) USB C / Micro-USB B (1)
4-pin PWM (1) HDMI (533) RJ-11 (32) VGA (79)
5 x BNC (26) HDMI + DVI-D (5) RJ-12 (12) VGA (D-Sub) (551)
5.5mm Power (7) HDMI + VGA (D-Sub) (3) RJ-45 (3904) VGA (D-Sub) + 3.5mm (65)
5-pin DIN (3) HDMI A (Full size) (418) RP-SMA (15) VGA (D-Sub) + USB (10)
6.35mm (55) HDMI C (Mini HDMI) (31) RP-TNC (3) VGA (D-Sub) + USB A + 3.5mm (9)
6-p (7) HDMI D (Micro HDMI) (38) RS-232 (17) VGA + HDMI + DVI (7)
6-p Mini-DIN (5) IDC (5) Samsung 30-p (3) Wieland (28)
9-p (7) IDE/SATA (2) SAS (9) XLR (70)
Apple 30-p (15) IEC (3) SATA (78) XLR (3-pin) (37)
ATX (4-pin) (2) LC (1060) SATA 7-pin (15) XLR (5-pin) (3)
BNC (41) Lightning (42) SATA II (14)
C13 coupler (217) Lightning / USB C / USB micro B (2) SATA III (16)
C14 coupler (180) MHF (I-PEX) (3) SATA III 7-pin (10)
Vis produkter