Tom handlekurv
Her er du: Startside > Kommunikasjon > Kabler
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

KABLER

Søkefilteret nedenfor gjør det enkelt for deg å vise produktene som har de egenskapene du er ute etter. Du trenger ikke å sette verdier for alle parameterene - bare sett de som er viktige for deg. Dersom du synes det er vanskelig å bruke søkefilteret bør du prøve vår søkewizard. Her kan du sette en parameter om gangen. I tilfelle du ikke vil bruke hverken filter eller wizard kan du istedet vise alle 18006 produktene i denne kategorien.
Velg alt | Nullstill filter
Prisområde 
Søkeord   
Vis produkter
Produsenter (Velg alt | Nullstill)
3DCONNEXION (1) DAUSEN (1) JAYS (4) PLANET (9)
3WARE (1) DCI (36) Jif (1) PLATINUM TOOLS (2)
ACCELL (25) DELL (74) JUNIPER (1) PNY (24)
ACER (2) DELOCK (410) JUST MOBILE (1) POLYCOM (1)
ACT (349) DELTACO (212) KENSINGTON (32) POWERWALKER (2)
ACTi (1) DENSO (1) KLOTZ (12) PPC (1)
ADAM HALL (40) DIGIALITY (1) KONDATOR (6) PRIOLITE (1)
ADAPTEC (18) DigitaLinx (10) KONFTEL (5) PROCAB (166)
ADDER TECH (45) DIGITUS (95) KRAMER (396) PROFIGOLD (1)
ADVANTECH (1) DINTEK (1) LANTRONIX (4) PROMISE (1)
AESP (3) DIREKTRONIK (63) LAUT (4) QNAP (14)
AIC (4) D-LINK (4) LENGTION (1) QUANTA (6)
ALLIED TELESYN (1) DMT (100) LENOVO (123) QUANTUM (19)
AMD (5) EASYDIST (2) LEVELONE (5) RAM MOUNT (1)
ANKER (1) ECLER (9) LEXMARK (4) RARITAN (83)
ANSMANN (2) EFB-ELEKTRONIK (143) LIFEPROOF (5) RICOH (2)
APC (85) EIZO (17) LINDY (128) ROLINE (1)
APG (1) EKAHAU (1) LinkIT (756) ROSE (5)
APPLE (38) ELO (3) LINKSYS BY CISCO (7) SAMSUNG (19)
ASSMANN Electronic (4) ENGENIUS (1) LOGILINK (98) SANDBERG (76)
ASUS (2) EPSON (1) LOGITECH (3) SAPPHIRE (2)
ATEN (27) EQUIP (31) LSI (40) SCP (49)
ATLONA (1) ERGOTRON (4) LUMENS (1) SEIKO (1)
ATOMOS (1) eSTUFF (89) LYCOM (1) SHUTTLE (2)
AUDAC (12) EVOLINE (1) MacLocks (2) SiCurio (2)
AVERMEDIA (5) EXSYS (4) MAG (7) SIGNALINE (44)
AVP (125) Fibrain SP (9) MAGTEK (1) SILVERSTONE (1)
AX Accessories (2) FLEXSON (3) MANHATTAN (58) SMARTEQ (1)
AXIS (1) FLUKE NETWORKS (1) MATROX (9) SONY (2)
AxTel (2) FORTINET (5) MAXIMUM (27) ST LAB (30)
BACHMANN (13) FUJITSU (756) MCAB (2) STARTECH (408)
BARACODA (3) FUNKWERK (1) MediaRange (21) StayOnline (85)
BELKIN (362) FUSE CHICKEN (1) MELLANOX (47) STOLTZEN (70)
BENQ (1) GARMIN (1) MERCURY (6) SUPERIO (2)
BizLink (3) GEFEN (1) MICROCONNECT (3727) SUPERMICRO (44)
BLACK BOX (1) GENERAL CABLE (1) MICROSOFT (4) SYNOLOGY (2)
BOSCH (1) GLOBAL CACHE (1) MOTOROLA (1) TANDBERG (8)
BRAINBOXES (9) GRATEQ (8) MOXA (4) TARGUS (20)
BRENNENSTUHL (7) HÄHNEL (4) NEC (3) TECHCONNECT (10)
BROADCOM (31) HAMA (133) NEETS (1) TP-LINK (6)
BROTHER (2) HAPPY PLUGS (1) NEUTRIK (6) TRENDNET (7)
C2G (1) Hewlett Packard Enterprise (534) NEWSTAR (6) TRUST (18)
CABLES DIRECT (4) HGST (1) NIKON (1) UBIQUITI (4)
CABLES TO GO (953) HIK VISION (1) NoNDA (2) ULTRA (1)
CABLES UNLIMITED (1) HONEYWELL (4) Nordic ID (2) UNIT (2)
CAMBIUM NETWORKS (2) HP (96) NORLINK (3) VEHO UK (3)
CANON (3) HTC (1) OEM (341) VERBATIM (21)
CAPTURE (1) HUAWEI (7) OLYMPUS (3) VERTIV (4)
CHARGE AMPS (7) HUDDLY (2) OPTICIS (19) VIDEO SEVEN (2)
CIPHERLAB (5) IBM (46) OPTICON (2) VISION (181)
CISCO (149) ICY BOX (10) OPTOMA (1) VIVANCO (37)
CLUB 3D (53) IFROGZ (2) ORIGIN STORAGE (3) VIVOLINK (308)
COMNET (4) INFOCUS (1) OTTERBOX (12) WESTERN DIGITAL (3)
CONTOUR DESIGN (1) INTEL (98) P.I. ENGINEERING (1) WYSE (1)
CORSAIR (5) INTELLINET (4) PANASONIC (6) XEROX (3)
Cradlepoint (1) IOGEAR (55) PANDUIT (4589) YEALINK (2)
CROSSMATCH (1) I-TEC (2) PATCHSEE (1) ZEBRA (9)
DATALOGIC (1) JABLOCOM (2) PEAKOPTICAL (72) ZYXEL (4)
DATAPATH (6) JABRA (2) PEERLESS (1)
Type (Velg alt | Nullstill)
Adapter (221) DIN/mini DIN (34) Mobilephone (232) Storage Converter (21)
Antenne (219) DisplayPort (254) SAS (324) Strøm (938)
Audio / Video (1161) DVI (193) SATA/eSATA (179) Tele (94)
Cat5 (197) Ethernet (85) SCART (13) Thunderbolt (34)
Cat5e (874) Fiber (1156) SCSI (12) USB (1089)
Cat6 (1924) Firewire (27) Seriell / paralell (272) VGA (Analog) (417)
Cat6a (930) HDMI (674) Special (51) Video Converter (933)
Cat7 (157) IDE/Floppy/ATX (1) Spesiell nettverk (84)
Connector 1 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (3) DVI-D + USB (3) MT-RJ (40) SC (433)
2 x RCA (81) DVI-I (51) N (418) SC/APC (9)
2 x XLR (20) eSATA (16) NEMA 5-15P (2) SC/UPC (26)
2.5mm (4) eSATAp (5) NEMA 5-16 (1) SCART (6)
2x ST (1) F (13) N-Type (36) SCART (21-pin) (15)
3 x RCA (13) FC (43) PCI-E (6-pin) (1) SFF-8087 (17)
3.5mm (430) FME (2) PCI-E (8-pin) (2) SFF-8088 (14)
3-pin (1) F-type (1) Power Plug (152) SFF-8643 (20)
4-p (8) HD68 (1) Power Plug (Type I) (4) SFP (3)
4-pin Molex (3) HDMI (528) Power Plug BRA (Type N) (1) SFP+ (44)
5 x BNC (8) HDMI A (Full size) (390) Power Plug DK (Type K) (9) SMA (16)
5-pin DIN (4) HDMI A (Full size) + USB A (5) Power Plug Euro (130) ST (163)
6.35mm (82) HDMI C (Mini HDMI) (18) Power Plug SA (Type M) (1) ST/BFOC (3)
68-p (3) HDMI D (Micro HDMI) (13) Power Plug Swiss (Type J) (8) Sub-D9 (7)
6-p (11) IDC (13) Power Plug UK (Type G) (36) S-Video (24)
6-p Mini-DIN (6) IEC (1) Power Plug US (Type A) (1) S-Video (4-pin) (10)
9-p (8) LC (1195) Power Plug US (Type B) (9) Thunderbolt (9)
ATX (4-pin) (1) LC/APC (7) PS/2 (20) TNC (5)
BNC (40) LC/PC (8) QD (2) TOSLINK (53)
C13 coupler (161) LC/UPC (54) QMA (1) USB (21)
C14 coupler (130) Lightning (147) QSFP (71) USB 2.0 (8)
C15 coupler (30) Male (28) QSFP+ (32) USB 2.0 A (3)
C19 coupler (85) MHF (I-PEX) (4) QSFP28 (15) USB 3.0 (10)
C20 coupler (36) MHL (3) RapidRun (15 pin) (4) USB 3.0 A (4)
C21 coupler (1) Micro USB (6) RCA (145) USB A (908)
C5 coupler (5) Micro-HDMI (15) RJ-10 (8) USB B (14)
C7 coupler (5) Micro-USB A (14) RJ-11 (56) USB C (314)
Coax (38) Micro-USB B (29) RJ-12 (14) VF45 (3)
CX4 (14) mini DisplayPort (292) RJ-45 (3910) VGA (22)
DB-25 (78) Mini-HDMI (23) RP-SMA (17) VGA (D-Sub) (435)
DB-9 (139) Mini-SAS (100) RP-TNC (3) VGA (D-Sub) + 3.5mm (62)
DisplayPort (459) Mini-SAS HD (68) SAS (16) Wieland (11)
DisplayPort 1.2 (7) Mini-USB A (2) SATA (55) XLR (62)
DisplayPort M (4) Mini-USB B (3) SATA 15-pin (10) XLR (3-pin) (41)
DMS-59 (18) Molex (3-pin) (3) SATA 7-pin (18) XLR (5-pin) (1)
DVI (15) Molex (4-pin) (10) SATA II (15)
DVI-A (23) MPO/MTP (310) SATA III (13)
DVI-D (189) MTP (3) SATA III 7-pin (10)
Connector 2 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (33) C15 coupler (62) Micro USB (13) SC (777)
2 x 6.3mm (17) C19 coupler (52) Micro-USB A (23) SC/APC (13)
2 x BNC (3) C20 coupler (75) Micro-USB B (197) SC/PC (6)
2 x C13 (13) C21 coupler (6) Micro-USB B/Apple/Lightning (2) SC/UPC (37)
2 x DVI-D (4) C36 (16) Micro-USB B/Lightning (6) SCART (21-pin) (16)
2 x DVI-I (6) C5 coupler (78) mini DisplayPort (64) SFF-8087 (19)
2 x HDMI A (Full size) (6) C7 coupler (62) Mini-SAS (80) SFF-8088 (16)
2 x Molex (3-pin) (2) C8 coupler (2) Mini-SAS HD (53) SFF-8470 (7)
2 x Molex (4-pin) (3) CEE 7/16 (Female) (1) Mini-TOSLINK (2) SFP (3)
2 x RCA (158) CEE 7/4 (Female) (4) Mini-USB A (2) SFP+ (49)
2 x RJ45 (5) Coax (41) Mini-USB B (73) SMA (16)
2 x USB A (20) CX4 (10) Molex (3-pin) (2) ST (195)
2 x VGA (D-Sub) (16) DB-25 (67) Molex (4-pin) (5) ST/PC (2)
2 x XLR (11) DB-9 (134) MPO/MTP (115) ST/UPC (23)
2.5mm (4) DC (1) MTP (2) Sub-D9 (6)
2p (4) DisplayPort (324) MT-RJ (46) S-Video (4-pin) (23)
2x SATA 15-pin (3) DisplayPort / HDMI / DVI-D (3) N (456) Thunderbolt (32)
3 x RCA (27) DisplayPort + USB A (6) NEMA 5-15P (3) TNC (6)
3 x RCA + S-Video (2) DVI (46) N-Type (27) TOSLINK (52)
3.4mm Power (1) DVI-D (333) PCI-E (6-pin) (4) USB (3)
3.5mm (310) DVI-I (55) PCI-E (8-pin) (2) USB 2.0 (2)
3-pin (9) DVI-I + VGA (D-Sub) (6) PS/2 (17) USB 2.0 A (2)
4 x Molex (3-pin) (1) eSATA (16) QSFP+ (25) USB 3.0 (8)
4 x SATA (27) F (9) RapidRun (15 pin) (2) USB A (505)
4 x SFP+ (1) FME (2) RCA (117) USB B (196)
4-p (17) F-type (1) RF (1) USB C (224)
4-pin Molex (2) HD68 (2) RJ-10 (7) USB C / Micro-USB B (2)
4-pin PWM (1) HDMI (542) RJ-11 (28) VGA (76)
5 x BNC (26) HDMI + DVI-D (5) RJ-12 (12) VGA (D-Sub) (562)
5.5mm Power (5) HDMI + VGA (D-Sub) (4) RJ-45 (3874) VGA (D-Sub) + 3.5mm (66)
5-pin DIN (3) HDMI A (Full size) (403) RP-SMA (17) VGA (D-Sub) + USB (10)
6.35mm (55) HDMI C (Mini HDMI) (31) RP-TNC (3) VGA (D-Sub) + USB A + 3.5mm (8)
6-p (8) HDMI D (Micro HDMI) (38) RS-232 (16) VGA + HDMI + DVI (8)
6-p Mini-DIN (6) IDC (5) Samsung 30-p (1) Wieland (26)
9-p (7) IDE/SATA (1) SAS (8) XLR (70)
Apple 30-p (17) IEC (3) SATA (71) XLR (3-pin) (39)
ATX (4-pin) (1) LC (1055) SATA 7-pin (16) XLR (5-pin) (3)
BNC (41) Lightning (43) SATA II (14)
C13 coupler (215) Lightning / USB C / USB micro B (2) SATA III (16)
C14 coupler (178) MHF (I-PEX) (3) SATA III 7-pin (10)
Vis produkter