Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Tom handlekurv
Her er du: Startside > ICT
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

ICT KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-60 av 281 produkter 1 2 3 4 5 Neste
NETTVERKSTILBEHØR
 = På lager
 = Ikke på lager
ICT SFP 1G MM 850nm 550m
ICT SFP 1G MM 850nm 550m
SKU: MO-UF-MM-1G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
205,-
Kjøp
256,25 inkl. mva
ICT SFP 155M BX-U Tx1310/ Rx1550nm
ICT SFP 155M BX-U Tx1310/ Rx1550nm
SKU: MO-SFP-FE-BX-U-G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
218,-
Kjøp
272,50 inkl. mva
ICT SFP 155M BX-D Tx1550/ Rx1310nm
ICT SFP 155M BX-D Tx1550/ Rx1310nm
SKU: MO-SFP-FE-BX-D-G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
218,-
Kjøp
272,50 inkl. mva
ICT SFP+ 10G MM 850nm 300m
ICT SFP+ 10G MM 850nm 300m
SKU: MO-UF-MM-10G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
262,-
Kjøp
327,50 inkl. mva
ICT SFP (mini-GBIC) 1.125 Gbps,
ICT SFP (mini-GBIC) 1.125 Gbps,
SKU: MO-LCS-MGBIC-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
276,-
Kjøp
345,- inkl. mva
ICT SFP 1000BASE-SX 850nm 550m
ICT SFP 1000BASE-SX 850nm 550m
SKU: MO-SFP2240
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
285,-
Kjøp
356,25 inkl. mva
ICT SFP+ DAC 10G 3M
ICT SFP+ DAC 10G 3M
SKU: MO-332-1368
Produkt: Direct Attach Cable
295,-
Kjøp
368,75 inkl. mva
ICT Small Form Factor
ICT Small Form Factor
SKU: MO-E-SPF-S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
299,-
Kjøp
373,75 inkl. mva
ICT Small Form Factor
ICT Small Form Factor
SKU: MO-E-SPF-L
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
299,-
Kjøp
373,75 inkl. mva
ICT SFP 1G Copper RJ45 100m
ICT SFP 1G Copper RJ45 100m
SKU: MO-UF-RJ45-1G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
309,-
Kjøp
386,25 inkl. mva
ICT 100BASE-FX
ICT 100BASE-FX
SKU: MO-3C-S31011-3CLM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
312,-
Kjøp
390,- inkl. mva
ICT SFP 1.25 Gbps Module, 550m, LC
ICT SFP 1.25 Gbps Module, 550m, LC
SKU: MO-DN81000
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
321,-
Kjøp
401,25 inkl. mva
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
SKU: MO-S-31DLC20D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
349,-
Kjøp
436,25 inkl. mva
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
SKU: MO-Z-SFP-1G-BX-U
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
365,-
Kjøp
456,25 inkl. mva
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1490
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1490
SKU: MO-Z-SFP-1G-BX-D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
365,-
Kjøp
456,25 inkl. mva
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
SKU: MO-Z-SFP-1G-BX-SC-U
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
365,-
Kjøp
456,25 inkl. mva
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, non-coded
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, non-coded
SKU: MO-SFP+DAC-1M
Produkt: Direct Attach Cable
365,-
Kjøp
456,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-1AB187280033
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
366,-
Kjøp
457,50 inkl. mva
ICT BIDI-BX-U 1,25G 1310TX/ 1550RX
ICT BIDI-BX-U 1,25G 1310TX/ 1550RX
SKU: MO-SFP-BX-U-35-SC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
376,-
Kjøp
470,- inkl. mva
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
SKU: MO-DN-81001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
378,-
Kjøp
472,50 inkl. mva
ICT 10/ 100/ 1000Mb/ s
ICT 10/ 100/ 1000Mb/ s
SKU: MO-00FE333
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
378,-
Kjøp
472,50 inkl. mva
ICT SFP 1.25Gb/s BX-U
ICT SFP 1.25Gb/s BX-U
SKU: MO-MGB-LA43-10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
378,-
Kjøp
472,50 inkl. mva
ICT SFP 1.25Gb/s 1310nm 10km SM,
ICT SFP 1.25Gb/s 1310nm 10km SM,
SKU: MO-FTLF1318P3BTL
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
378,-
Kjøp
472,50 inkl. mva
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 2m, non-coded
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 2m, non-coded
SKU: MO-SFP+DAC-2M
Produkt: Direct Attach Cable
388,-
Kjøp
485,- inkl. mva
ICT SFP 1.25G BX-U Tx1310/ Rx1550nm
ICT SFP 1.25G BX-U Tx1310/ Rx1550nm
SKU: MO-G-SFP-1G-35-SC-3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
388,-
Kjøp
485,- inkl. mva
ICT SFP 1.25G BX-D Tx1550/ Rx1310nm
ICT SFP 1.25G BX-D Tx1550/ Rx1310nm
SKU: MO-G-SFP-1G-53-SC-3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
388,-
Kjøp
485,- inkl. mva
ICT SFP, 155Mb/s, LC, MM, 1310nm,
ICT SFP, 155Mb/s, LC, MM, 1310nm,
SKU: MO-GLC-FE-100FX-RGD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
393,-
Kjøp
491,25 inkl. mva
ICT SFP 1G Bidi pair, 30km
ICT SFP 1G Bidi pair, 30km
SKU: MO-UF-SM-1G-S-2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
397,-
Kjøp
496,25 inkl. mva
ICT SFP+, 10Gb/s, LC, MM
ICT SFP+, 10Gb/s, LC, MM
SKU: MO-S+85DLC03D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
397,-
Kjøp
496,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-LX
ICT 1000BASE-LX
SKU: MO-E1MG-LX-OM-T
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
404,-
Kjøp
505,- inkl. mva
ICT SFP, 10/ 100/ 1000Mbps Multimode
ICT SFP, 10/ 100/ 1000Mbps Multimode
SKU: MO-SFP-16
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
404,-
Kjøp
505,- inkl. mva
ICT SFP+ to SFP+ 10Gb/s, DAC Cable
ICT SFP+ to SFP+ 10Gb/s, DAC Cable
SKU: MO-B-SFP-10G-DAC-1M
Produkt: Direct Attach Cable
409,-
Kjøp
511,25 inkl. mva
ICT SFP+ DAC 10Gb/s
ICT SFP+ DAC 10Gb/s
SKU: MO-S+DA0001
Produkt: Direct Attach Cable
409,-
Kjøp
511,25 inkl. mva
ICT RG45 1000 BASE-T Copper SF
ICT RG45 1000 BASE-T Copper SF
SKU: MO-E-S-SPF-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
409,-
Kjøp
511,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-BX10-D
ICT 1000BASE-BX10-D
SKU: MO-C-B43121-3CL10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
412,-
Kjøp
515,- inkl. mva
ICT SFP-1000BaseT-C
ICT SFP-1000BaseT-C
SKU: MO-SFP-GE-T
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
412,-
Kjøp
515,- inkl. mva
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
SKU: MO-G-31123CDL20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
412,-
Kjøp
515,- inkl. mva
ICT 10/ 100/ 1000Base-T
ICT 10/ 100/ 1000Base-T
SKU: MO-81Y1618
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
412,-
Kjøp
515,- inkl. mva
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, non-coded
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, non-coded
SKU: MO-SFP+DAC-3M
Produkt: Direct Attach Cable
417,-
Kjøp
521,25 inkl. mva
ICT SFP 1.25Gb/s 1310nm
ICT SFP 1.25Gb/s 1310nm
SKU: MO-SFP-1G-LH-RGD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
421,-
Kjøp
526,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-OP6C-MX5-85-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-JX-SFP-1GE-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-88Y6062
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-SFP-1GE-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-PAN-SFP-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-SFPGE-11
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-TXN31111
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-TEG-MGBSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-91-010-204001B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-FG-TRAN-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-TL-SM311LM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-SFP-GE-SX-MM850-A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT BIDI-BX-D 1,25G 1550TX/ 1310RX
ICT BIDI-BX-D 1,25G 1550TX/ 1310RX
SKU: MO-SFP-BX-D-53-LC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-ASM-SE8-GBIC-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-MGBIC-MT01
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-AA1419048
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-SU57AD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-LX,  1310nm, FP, SM,
ICT 1000BASE-LX, 1310nm, FP, SM,
SKU: MO-MGB-TLX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-AA1419013
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
SKU: MO-10051H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
425,-
Kjøp
531,25 inkl. mva
Viser 1-60 av 281 produkter 1 2 3 4 5 Neste