Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Tom handlekurv
Her er du: Startside > HUAWEI
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

HUAWEI KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-60 av 513 produkter 1 2 3 4 5 ... 9 Neste
BÆREVESKER
 = På lager
 = Ikke på lager
HUAWEI MediaPad T3 10" Flip Cover Black
HUAWEI MediaPad T3 10" Flip Cover Black
SKU: 51991965
Størrelse: 9,6"  -  Type: Cover  -  Farge: Svart
199,-
Kjøp
248,75 inkl. mva
HUAWEI MediaPad T5 10, Bokdeksel,  svart
HUAWEI MediaPad T5 10, Bokdeksel, svart
SKU: 51992662
Størrelse: 10,1"  -  Type: Folio  -  Farge: Svart
214,-
Kjøp
267,50 inkl. mva
HUAWEI MediaPad M5 Lite 10, bokdeksel,  svart
HUAWEI MediaPad M5 Lite 10, bokdeksel, svart
SKU: 51992593
Størrelse: 10,1"  -  Type: Folio  -  Farge: Grå
214,-
Kjøp
267,50 inkl. mva
DATATILBEHØR
HUAWEI MateDock Brown
HUAWEI MateDock Brown
SKU: 02452054
Type: Spesiell
1 338,-
Kjøp
1 672,50 inkl. mva
NETTBRETT
HUAWEI T3 10 WiFi Space Gray
HUAWEI T3 10 WiFi Space Gray
SKU: 53018520
Ekspertomtaler: 48 omtaler
Skjermstørrelse: 9,6"  -  Oppløsning: 1280 x 800  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Android  -  Kapasitet: 16GB
1 419,-
Kjøp
1 773,75 inkl. mva
HUAWEI T3 10 LTE Space Gray
HUAWEI T3 10 LTE Space Gray
SKU: 53018518
Skjermstørrelse: 9,6"  -  Oppløsning: 1280 x 800  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 16GB
1 620,-
Kjøp
2 025,- inkl. mva
HUAWEI T5 10 WIFI BLACK 2+16GB 10.1inch
HUAWEI T5 10 WIFI BLACK 2+16GB 10.1inch
SKU: 53010DHJ
Ekspertomtaler: 32 omtaler
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 x 1200  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Android  -  Kapasitet: 16GB
1 920,-
Kjøp
2 400,- inkl. mva
HUAWEI MediaPad T5 10.1inch 1920x1200 3+32GB Rear 5MP Front 2MP LTE Black EMUI 8.0 + Android 8.0
HUAWEI MediaPad T5 10.1inch 1920x1200 3+32GB Rear 5MP Front 2MP LTE Black EMUI 8.0 + Android 8.0
SKU: 53010JAN
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 × 1200  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 32GB
2 822,-
Kjøp
3 527,50 inkl. mva
HUAWEI Mediapad M5 LITE 3GB/32GB LTE 10.1inch Space Gray
HUAWEI Mediapad M5 LITE 3GB/32GB LTE 10.1inch Space Gray
SKU: 53010JBW
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 × 1200  -  Vekt: 475g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 32GB
3 222,-
Kjøp
4 027,50 inkl. mva
HUAWEI M5 10 WIFI Space Gray
HUAWEI M5 10 WIFI Space Gray
SKU: 53010BEL
Ekspertomtaler: 109 omtaler
Skjermstørrelse: 10,8"  -  Oppløsning: 2560 x 1600  -  Vekt: 498g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Android  -  Kapasitet: 64GB
3 799,-
Kjøp
4 748,75 inkl. mva
HUAWEI M3 Lite 1.4Ghz 32GB LTE 10inch Space Gray
HUAWEI M3 Lite 1.4Ghz 32GB LTE 10inch Space Gray
SKU: 53018617
Ekspertomtaler: 80 omtaler
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 x 1200  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 32GB
4 481,-
Kjøp
5 601,25 inkl. mva
HUAWEI Matebook M5 256 GB Black
HUAWEI Matebook M5 256 GB Black
SKU: 53016606
Ekspertomtaler: 185 omtaler
Skjermstørrelse: 12"  -  Oppløsning: 2160 x 1440  -  Vekt: 640g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Windows 10 Home  -  Kapasitet: 256GB
11 376,-
Kjøp
14 220,- inkl. mva
HUAWEI Matebook M3 128 GB Gold Brown
HUAWEI Matebook M3 128 GB Gold Brown
SKU: 53016520
Ekspertomtaler: 185 omtaler
Skjermstørrelse: 12"  -  Oppløsning: 2160 x 1440  -  Vekt: 640g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Windows 10 Home  -  Kapasitet: 128GB
14 853,-
Kjøp
18 566,25 inkl. mva
SERVERE
HUAWEI PCI-2288H V5-3106 Xeon Bronze 3106 2U 16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 550W SR450C-M
HUAWEI PCI-2288H V5-3106 Xeon Bronze 3106 2U 16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 550W SR450C-M
SKU: 02312LRG
34 613,-
Kjøp
43 266,25 inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5-4110 Xeon Silver 4110 2U 16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 550W SR450C-M
HUAWEI PCI-2288H V5-4110 Xeon Silver 4110 2U 16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 550W SR450C-M
SKU: 02312LRH
37 407,-
Kjøp
46 758,75 inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-4110 Xeon Silver 4110 1U 16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 550W SR450C-M
HUAWEI PCI-1288H V5-4110 Xeon Silver 4110 1U 16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 550W SR450C-M
SKU: 02312LRA
38 884,-
Kjøp
48 605,- inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-4114 Xeon Silver 4114 1U 16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 550W SR450C-M
HUAWEI PCI-1288H V5-4114 Xeon Silver 4114 1U 16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 550W SR450C-M
SKU: 02312LRB
42 296,-
Kjøp
52 870,- inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5-4114 Xeon Silver 4114 2U 32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 900W SR450C-M
HUAWEI PCI-2288H V5-4114 Xeon Silver 4114 2U 32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 900W SR450C-M
SKU: 02312LRJ
44 936,-
Kjøp
56 170,- inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5-3106-Upgrade Xeon Bronze 3106 2U 2x16GB DDR4 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD Platnium 550W
HUAWEI PCI-2288H V5-3106-Upgrade Xeon Bronze 3106 2U 2x16GB DDR4 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD Platnium 550W
SKU: 02312LRS
46 953,-
Kjøp
58 691,25 inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-3106-Upgrade Xeon Bronze 3106 2x16GB DRR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB Sata SSD Platnium 550W
HUAWEI PCI-1288H V5-3106-Upgrade Xeon Bronze 3106 2x16GB DRR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB Sata SSD Platnium 550W
SKU: 02312LRN
48 272,-
Kjøp
60 340,- inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-4110-NVMe 2xXeon Silver 4110 1U 2x16GB DDR4 2666 10x2.5inch HDD Chassis Support up to 4xNVMe 6xSAS/ SATA
HUAWEI PCI-1288H V5-4110-NVMe 2xXeon Silver 4110 1U 2x16GB DDR4 2666 10x2.5inch HDD Chassis Support up to 4xNVMe 6xSAS/ SATA
SKU: 02312LRE
54 789,-
Kjøp
68 486,25 inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-4114-Upgrade Xeon Silver 4114 1U 2x16GB DRR4 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD 2xPlatnium 550W
HUAWEI PCI-1288H V5-4114-Upgrade Xeon Silver 4114 1U 2x16GB DRR4 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD 2xPlatnium 550W
SKU: 02312LRQ
56 651,-
Kjøp
70 813,75 inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-5118 Xeon Gold 5118 1U 32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 900W SR450C-M
HUAWEI PCI-1288H V5-5118 Xeon Gold 5118 1U 32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 900W SR450C-M
SKU: 02312LRC
58 745,-
Kjøp
73 431,25 inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-4110-Upgrade Xeon Silver 4110 1U 16GB DDR4 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD 3x1.2TB SAS 10K
HUAWEI PCI-1288H V5-4110-Upgrade Xeon Silver 4110 1U 16GB DDR4 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD 3x1.2TB SAS 10K
SKU: 02312LRP
61 462,-
Kjøp
76 827,50 inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5 4114-Upgrade Xeon Silver 4114 2U 2x32GB DDR4 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD 2xPlatnium 900W
HUAWEI PCI-2288H V5 4114-Upgrade Xeon Silver 4114 2U 2x32GB DDR4 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD 2xPlatnium 900W
SKU: 02312LRU
63 479,-
Kjøp
79 348,75 inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5-4110-NVMe 2xXeon Silver 4110 2U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis support8xSAS/ SATA 12xNVMe
HUAWEI PCI-2288H V5-4110-NVMe 2xXeon Silver 4110 2U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis support8xSAS/ SATA 12xNVMe
SKU: 02312LRM
66 738,-
Kjøp
83 422,50 inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5 4110-Upgrade Xeon Silver 4110 2U 2x16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD 3x1.2TB SAS
HUAWEI PCI-2288H V5 4110-Upgrade Xeon Silver 4110 2U 2x16GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2x240GB SATA SSD 3x1.2TB SAS
SKU: 02312LRT
67 668,-
Kjøp
84 585,- inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-4110-NVMe-Upgrade 2xXeon Silver 4110 1U 2x16GB DDR4 2666 10x2.5inch HDD Chassis Support upto 4xNVMe 6xSAS/ SATA
HUAWEI PCI-1288H V5-4110-NVMe-Upgrade 2xXeon Silver 4110 1U 2x16GB DDR4 2666 10x2.5inch HDD Chassis Support upto 4xNVMe 6xSAS/ SATA
SKU: 02312LRR
68 136,-
Kjøp
85 170,- inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5-5118 Xeon Gold 5118 2U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2xPlatnium 900-W SR450C-M
HUAWEI PCI-2288H V5-5118 Xeon Gold 5118 2U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2xPlatnium 900-W SR450C-M
SKU: 02312LRK
68 912,-
Kjøp
86 140,- inkl. mva
HUAWEI PCI-1288H V5-6130 Xeon Gold 6130 1U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 900W SR450C-M
HUAWEI PCI-1288H V5-6130 Xeon Gold 6130 1U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE Platnium 900W SR450C-M
SKU: 02312LRD
80 007,-
Kjøp
100 008,75 inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5 4110 NVMe-Upgrade 2xXeon Silver 4110 2U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis support 8xSAS/ SATA 12xNVMe
HUAWEI PCI-2288H V5 4110 NVMe-Upgrade 2xXeon Silver 4110 2U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis support 8xSAS/ SATA 12xNVMe
SKU: 02312LRV
80 085,-
Kjøp
100 106,25 inkl. mva
HUAWEI PCI-2288H V5-6130 Xeon Gold 6130 2U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2xPlatnium 900W SR450C-M
HUAWEI PCI-2288H V5-6130 Xeon Gold 6130 2U 2x32GB DDR4 2666 8x2.5inch HDD Chassis 2xGE 2x10GE 2xPlatnium 900W SR450C-M
SKU: 02312LRL
81 015,-
Kjøp
101 268,75 inkl. mva
TASTATUR & MUS
HUAWEI MediaPad M5, skinndeksel med tastatur, grå
HUAWEI MediaPad M5, skinndeksel med tastatur, grå
SKU: 388419
Type: Tastatur, Deksel  -  Tegnsett: Nordic  -  Connectivity: Docking  -  Interface: Docking connector
4 197,-
Kjøp
5 246,25 inkl. mva
UPS
HUAWEI UPS2000A Power Cable 3m
HUAWEI UPS2000A Power Cable 3m
SKU: 04041056
Kapasitet: 0VA  -  Produkt: Tilbehør
178,-
Kjøp
222,50 inkl. mva
HUAWEI Rail Assembly UPS2000-G
HUAWEI Rail Assembly UPS2000-G
SKU: 21241494
Kapasitet: 0VA  -  Produkt: Tilbehør
990,-
Kjøp
1 237,50 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-A-1KTTL
HUAWEI UPS2000-A-1KTTL
SKU: 02290466
Kapasitet: 1kVA  -  Produkt: Ekstern UPS
4 728,-
Kjøp
5 910,- inkl. mva
HUAWEI UPS2000-G-1KRTL
HUAWEI UPS2000-G-1KRTL
SKU: 02290607
Kapasitet: 1kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
6 237,-
Kjøp
7 796,25 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-A-2KTTL
HUAWEI UPS2000-A-2KTTL
SKU: 02290468
Kapasitet: 2kVA  -  Produkt: Ekstern UPS
8 865,-
Kjøp
11 081,25 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-A-3KTTL
HUAWEI UPS2000-A-3KTTL
SKU: 02290470
Kapasitet: 3kVA  -  Produkt: Ekstern UPS
10 238,-
Kjøp
12 797,50 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-G-2KRTL
HUAWEI UPS2000-G-2KRTL
SKU: 02290713
Kapasitet: 2kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
10 338,-
Kjøp
12 922,50 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-G-3KRTL
HUAWEI UPS2000-G-3KRTL
SKU: 02290488
Kapasitet: 3kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
10 782,-
Kjøp
13 477,50 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-G-6KRTL
HUAWEI UPS2000-G-6KRTL
SKU: 02290247
Kapasitet: 6kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
21 824,-
Kjøp
27 280,- inkl. mva
HUAWEI CE6870-24S6CQ-EI Switch 24-Port 10GE SFP+ 6-Port 100GE QSFP28 2xAC Power Module 2xFAN Box Port-side Intake
HUAWEI CE6870-24S6CQ-EI Switch 24-Port 10GE SFP+ 6-Port 100GE QSFP28 2xAC Power Module 2xFAN Box Port-side Intake
SKU: 02350RXJ
96 956,-
Kjøp
121 195,- inkl. mva
HOBBY & FRITID
HUAWEI Super Charge Car Charger AP38
HUAWEI Super Charge Car Charger AP38
SKU: 2452312
Type: Biltilbehør
361,-
Kjøp
451,25 inkl. mva
NETTVERKSTILBEHØR
HUAWEI S5700-10P-LI IEC mounting ear
HUAWEI S5700-10P-LI IEC mounting ear
SKU: 21240477
Produkt: Mounting
143,-
Kjøp
178,75 inkl. mva
HUAWEI Patch Cord LC/UPC FC/UPC Single-mode 10m G.657A2 2mm LSZH
HUAWEI Patch Cord LC/UPC FC/UPC Single-mode 10m G.657A2 2mm LSZH
SKU: 14130525
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
185,-
Kjøp
231,25 inkl. mva
HUAWEI IEC Box mounting ear
HUAWEI IEC Box mounting ear
SKU: 21240383
Produkt: Diverse
240,-
Kjøp
300,- inkl. mva
HUAWEI Antenneovergang ZTE MF91D/ Huawei E367 Huawei/ ZTE til SMA-hun
HUAWEI Antenneovergang ZTE MF91D/ Huawei E367 Huawei/ ZTE til SMA-hun
SKU: CH-CX-1428
Produkt: Diverse
246,-
Kjøp
307,50 inkl. mva
HUAWEI RJ45-DB9 CONSOLE CABLE
HUAWEI RJ45-DB9 CONSOLE CABLE
SKU: 02311CKR
Produkt: Diverse
249,-
Kjøp
311,25 inkl. mva
HUAWEI SN2F01FCPC Patch Cord DLC/PC DLC/
HUAWEI SN2F01FCPC Patch Cord DLC/PC DLC/
SKU: 14130858
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
275,-
Kjøp
343,75 inkl. mva
HUAWEI AR0MPSAP1200
HUAWEI AR0MPSAP1200
SKU: 2220288
381,-
Kjøp
476,25 inkl. mva
HUAWEI POE ADAPTOR 35W
HUAWEI POE ADAPTOR 35W
SKU: 02220369
Produkt: POE
623,-
Kjøp
778,75 inkl. mva
HUAWEI SFP+ 10G High Speed Cable
HUAWEI SFP+ 10G High Speed Cable
SKU: 02310MUN
Produkt: Direct Attach Cable
742,-
Kjøp
927,50 inkl. mva
HUAWEI SFP-10G-CU 3M DAC
HUAWEI SFP-10G-CU 3M DAC
SKU: 02310MUP
Produkt: Direct Attach Cable
813,-
Kjøp
1 016,25 inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver SFP 100M/155M Multi-mode Module 1310nm 2km LC
HUAWEI Optical Transceiver SFP 100M/155M Multi-mode Module 1310nm 2km LC
SKU: 02315233
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 072,-
Kjøp
1 340,- inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver SFP 100M/1
HUAWEI Optical Transceiver SFP 100M/1
SKU: 2315233
1 419,-
Kjøp
1 773,75 inkl. mva
HUAWEI USG6320-AC-Co-Care Standard 9x5xN
HUAWEI USG6320-AC-Co-Care Standard 9x5xN
SKU: 0235G7LN-88134UGQ-2
Produkt: Diverse
1 620,-
Kjøp
2 025,- inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver
HUAWEI Optical Transceiver
SKU: 2315204
1 642,-
Kjøp
2 052,50 inkl. mva
HUAWEI 500W AC Power Module
HUAWEI 500W AC Power Module
SKU: 02130879
Produkt: Power
1 847,-
Kjøp
2 308,75 inkl. mva
HUAWEI 60W AC Power Module Black
HUAWEI 60W AC Power Module Black
SKU: 98010653
Produkt: Power
2 096,-
Kjøp
2 620,- inkl. mva
Viser 1-60 av 513 produkter 1 2 3 4 5 ... 9 Neste