Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
Tom handlevogn
Her er du: Startside > HUAWEI
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

HUAWEI KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-60 av 569 produkter 1 2 3 4 5 ... 10 Neste
BÆRBARE PCER
 = På lager
 = Ikke på lager
HUAWEI M5 10 WIFI Space Gray
HUAWEI M5 10 WIFI Space Gray
SKU: 53010BEL
Ekspertomtaler: 101 omtaler
Skjermstørrelse: 10,8"  -  Oppløsning : 2560 x 1600  -  Berøringsskjerm: Ja  -  Vekt: 0,498Kg  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  Minne: 4GB
3 757,-
Kjøp
4 696,25 inkl. mva
BÆREVESKER
HUAWEI MediaPad T3 10" Flip Cover Black
HUAWEI MediaPad T3 10" Flip Cover Black
SKU: 51991965
Størrelse: 9,6"  -  Type: Cover  -  Farge: Svart
226,-
Kjøp
282,50 inkl. mva
HUAWEI MediaPad T5 10, Bokdeksel,  svart
HUAWEI MediaPad T5 10, Bokdeksel, svart
SKU: 51992662
Størrelse: 10,1"
243,-
Kjøp
303,75 inkl. mva
HUAWEI MediaPad M5 Lite 10, bokdeksel,  svart
HUAWEI MediaPad M5 Lite 10, bokdeksel, svart
SKU: 51992593
243,-
Kjøp
303,75 inkl. mva
HUAWEI MediaPad M5, Flip cover, grå
HUAWEI MediaPad M5, Flip cover, grå
SKU: 51992294
Størrelse: 10"  -  Type: Cover  -  Farge: Grå
261,-
Kjøp
326,25 inkl. mva
DATATILBEHØR
HUAWEI MateDock Brown
HUAWEI MateDock Brown
SKU: 02452054
Type: Spesiell
1 528,-
Kjøp
1 910,- inkl. mva
HUAWEI PAC-2200WF 2200W AC Power Module
HUAWEI PAC-2200WF 2200W AC Power Module
SKU: 02131120
7 495,-
Kjøp
9 368,75 inkl. mva
NETTBRETT
HUAWEI T3 10 WiFi Space Gray
HUAWEI T3 10 WiFi Space Gray
SKU: 53018520
Ekspertomtaler: 48 omtaler
Skjermstørrelse: 9,6"  -  Oppløsning: 1280 x 800  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Android  -  Kapasitet: 16GB
1 602,-
Kjøp
2 002,50 inkl. mva
HUAWEI T3 10 LTE Space Gray
HUAWEI T3 10 LTE Space Gray
SKU: 53018518
Skjermstørrelse: 9,6"  -  Oppløsning: 1280 x 800  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 16GB
1 830,-
Kjøp
2 287,50 inkl. mva
HUAWEI T5 10 WIFI BLACK 2+16GB 10.1inch
HUAWEI T5 10 WIFI BLACK 2+16GB 10.1inch
SKU: 53010DHJ
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 x 1200  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Android  -  Kapasitet: 16GB
2 025,-
Kjøp
2 531,25 inkl. mva
HUAWEI T5 10 LTE BLACK 2+16GB 10.1inch
HUAWEI T5 10 LTE BLACK 2+16GB 10.1inch
SKU: 53010DHL
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 x 1200  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 16GB
2 433,-
Kjøp
3 041,25 inkl. mva
HUAWEI MediaPad T3 10 Android 7.0 Tablet WiFi 16 GB grey
HUAWEI MediaPad T3 10 Android 7.0 Tablet WiFi 16 GB grey
SKU: 53018634
Ekspertomtaler: 48 omtaler
Skjermstørrelse: 9,6"  -  Oppløsning: 1280 x 800  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Android  -  Kapasitet: 16GB
2 622,-
Kjøp
3 277,50 inkl. mva
HUAWEI MediaPad M5 Lite Incl Pen 10.1" 32GB
HUAWEI MediaPad M5 Lite Incl Pen 10.1" 32GB
SKU: 53010DHU
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 x 1200  -  Vekt: 475g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Android  -  Kapasitet: 32GB
3 124,-
Kjøp
3 905,- inkl. mva
HUAWEI MediaPad M5 Lite 10 4G Gray
HUAWEI MediaPad M5 Lite 10 4G Gray
SKU: 53010DHG
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 x 1200  -  Vekt: 475g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 32GB
3 397,-
Kjøp
4 246,25 inkl. mva
HUAWEI M5 10 LTE Space Gray
HUAWEI M5 10 LTE Space Gray
SKU: 53010BES
Ekspertomtaler: 101 omtaler
Skjermstørrelse: 10,8"  -  Oppløsning: 2560 x 1600  -  Vekt: 498g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 64GB
4 202,-
Kjøp
5 252,50 inkl. mva
HUAWEI M3 Lite 1.4Ghz 32GB LTE 10inch Space Gray
HUAWEI M3 Lite 1.4Ghz 32GB LTE 10inch Space Gray
SKU: 53018617
Ekspertomtaler: 79 omtaler
Skjermstørrelse: 10,1"  -  Oppløsning: 1920 x 1200  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 32GB
4 533,-
Kjøp
5 666,25 inkl. mva
HUAWEI Mediapad M3 Lite 10" 32GB
HUAWEI Mediapad M3 Lite 10" 32GB
SKU: 53018689
Ekspertomtaler: 79 omtaler
Skjermstørrelse: 10"  -  Oppløsning: 1920 x 1200  -  Vekt: 460g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Android  -  Kapasitet: 32GB
5 412,-
Kjøp
6 765,- inkl. mva
HUAWEI Matebook M5 256 GB Black
HUAWEI Matebook M5 256 GB Black
SKU: 53016606
Ekspertomtaler: 185 omtaler
Skjermstørrelse: 12"  -  Oppløsning: 2160 x 1440  -  Vekt: 640g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Windows 10 Home  -  Kapasitet: 256GB
10 627,-
Kjøp
13 283,75 inkl. mva
HUAWEI Matebook M3 128 GB Gold Brown
HUAWEI Matebook M3 128 GB Gold Brown
SKU: 53016520
Ekspertomtaler: 185 omtaler
Skjermstørrelse: 12"  -  Oppløsning: 2160 x 1440  -  Vekt: 640g  -  Mobilt bredbånd: Nei  -  OS: Windows 10 Home  -  Kapasitet: 128GB
13 058,-
Kjøp
16 322,50 inkl. mva
TASTATUR & MUS
HUAWEI MediaPad M5, skinndeksel med tastatur, grå
HUAWEI MediaPad M5, skinndeksel med tastatur, grå
SKU: 388419
Type: Tastatur, Deksel  -  Tegnsett: Nordic
4 372,-
Kjøp
5 465,- inkl. mva
UPS
HUAWEI UPS2000A Power Cable 3m
HUAWEI UPS2000A Power Cable 3m
SKU: 04041056
Kapasitet: 0VA  -  Produkt: Tilbehør
118,-
Kjøp
147,50 inkl. mva
HUAWEI Rail Assembly UPS2000-G
HUAWEI Rail Assembly UPS2000-G
SKU: 21241494
Kapasitet: 0VA  -  Produkt: Tilbehør
539,-
Kjøp
673,75 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-A-1KTTL
HUAWEI UPS2000-A-1KTTL
SKU: 02290466
Kapasitet: 1kVA  -  Produkt: Ekstern UPS
2 080,-
Kjøp
2 600,- inkl. mva
HUAWEI UPS2000-G-1KRTL
HUAWEI UPS2000-G-1KRTL
SKU: 02290607
Kapasitet: 1kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
2 808,-
Kjøp
3 510,- inkl. mva
HUAWEI UPS2000-A-2KTTL
HUAWEI UPS2000-A-2KTTL
SKU: 02290468
Kapasitet: 2kVA  -  Produkt: Ekstern UPS
3 811,-
Kjøp
4 763,75 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-A-3KTTL
HUAWEI UPS2000-A-3KTTL
SKU: 02290470
Kapasitet: 3kVA  -  Produkt: Ekstern UPS
4 115,-
Kjøp
5 143,75 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-G-2KRTL
HUAWEI UPS2000-G-2KRTL
SKU: 02290713
Kapasitet: 2kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
4 194,-
Kjøp
5 242,50 inkl. mva
HUAWEI UPS2000-G-3KRTL
HUAWEI UPS2000-G-3KRTL
SKU: 02290488
Kapasitet: 3kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
4 343,-
Kjøp
5 428,75 inkl. mva
HUAWEI 1-3K UPS Spare Part Optional Card SNMP Card
HUAWEI 1-3K UPS Spare Part Optional Card SNMP Card
SKU: 02480124
Kapasitet: 0VA  -  Produkt: Tilbehør
5 164,-
Kjøp
6 455,- inkl. mva
HUAWEI UPS2000-G-6KRTL
HUAWEI UPS2000-G-6KRTL
SKU: 02290247
Kapasitet: 6kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
9 208,-
Kjøp
11 510,- inkl. mva
HUAWEI S5720-28P-PWR-LI-AC 24 Ethernet 10/ 100/ 1000 ports 4 Gig SFP PoE+ 370W POE AC 110/220V
HUAWEI S5720-28P-PWR-LI-AC 24 Ethernet 10/ 100/ 1000 ports 4 Gig SFP PoE+ 370W POE AC 110/220V
SKU: 98010769
10 043,-
Kjøp
12 553,75 inkl. mva
HUAWEI UPS2000G 1KVA Single phase input single phase output Rack Standard 0.06h 220/ 230/ 240V 50/60Hz IEC
HUAWEI UPS2000G 1KVA Single phase input single phase output Rack Standard 0.06h 220/ 230/ 240V 50/60Hz IEC
SKU: 02290606
Kapasitet: 1kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
12 269,-
Kjøp
15 336,25 inkl. mva
HUAWEI UPS2000G 2KVA Single phase input single phase output Rack Standard 0.06h 220/ 230/ 240V 50/60Hz IEC
HUAWEI UPS2000G 2KVA Single phase input single phase output Rack Standard 0.06h 220/ 230/ 240V 50/60Hz IEC
SKU: 02290712
Kapasitet: 2kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
20 849,-
Kjøp
26 061,25 inkl. mva
HUAWEI UPS2000G 3KVA Single phase input single phase output Rack Standard 0.06h 220/ 230/ 240V 50/60Hz IEC
HUAWEI UPS2000G 3KVA Single phase input single phase output Rack Standard 0.06h 220/ 230/ 240V 50/60Hz IEC
SKU: 02290489
Kapasitet: 3kVA  -  Produkt: Rackmonterte UPS
23 278,-
Kjøp
29 097,50 inkl. mva
HUAWEI CE6870-24S6CQ-EI Switch 24-Port 10GE SFP+ 6-Port 100GE QSFP28 2xAC Power Module 2xFAN Box Port-side Intake
HUAWEI CE6870-24S6CQ-EI Switch 24-Port 10GE SFP+ 6-Port 100GE QSFP28 2xAC Power Module 2xFAN Box Port-side Intake
SKU: 02350RXJ
61 557,-
Kjøp
76 946,25 inkl. mva
HOBBY & FRITID
HUAWEI Super Charge Car Charger AP38
HUAWEI Super Charge Car Charger AP38
SKU: 2452312
Type: Biltilbehør
323,-
Kjøp
403,75 inkl. mva
HUAWEI Car QuickCharger,  2USB-A 3.5A w/USB-C Cable, Black
HUAWEI Car QuickCharger, 2USB-A 3.5A w/USB-C Cable, Black
SKU: 2452315
Type: Strøm
1 337,-
Kjøp
1 671,25 inkl. mva
NETTVERKSTILBEHØR
HUAWEI S5700-10P-LI IEC mounting ear
HUAWEI S5700-10P-LI IEC mounting ear
SKU: 21240477
Produkt: Mounting
101,-
Kjøp
126,25 inkl. mva
HUAWEI AR ROUTER Network Interface Conne
HUAWEI AR ROUTER Network Interface Conne
SKU: 14080099
Produkt: Diverse
102,-
Kjøp
127,50 inkl. mva
HUAWEI IEC Box mounting ear
HUAWEI IEC Box mounting ear
SKU: 21240383
Produkt: Diverse
150,-
Kjøp
187,50 inkl. mva
HUAWEI LTE rubber antenna SPECIAL OR
HUAWEI LTE rubber antenna SPECIAL OR
SKU: VTM3L-5
Produkt: Diverse
153,-
Kjøp
191,25 inkl. mva
HUAWEI Antenna cable RG174 (1m) SPECIAL OR
HUAWEI Antenna cable RG174 (1m) SPECIAL OR
SKU: BH486WS161026
Produkt: Antennetilbehør
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
HUAWEI Patch Cord LC/UPC FC/UPC Single-mode 10m G.657A2 2mm LSZH
HUAWEI Patch Cord LC/UPC FC/UPC Single-mode 10m G.657A2 2mm LSZH
SKU: 14130525
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
225,-
Kjøp
281,25 inkl. mva
HUAWEI RJ45-DB9 CONSOLE CABLE
HUAWEI RJ45-DB9 CONSOLE CABLE
SKU: 02311CKR
Produkt: Diverse
231,-
Kjøp
288,75 inkl. mva
HUAWEI Antenneovergang ZTE MF91D/ Huawei E367 Huawei/ ZTE til SMA-hun
HUAWEI Antenneovergang ZTE MF91D/ Huawei E367 Huawei/ ZTE til SMA-hun
SKU: CH-CX-1428
Produkt: Diverse
302,-
Kjøp
377,50 inkl. mva
HUAWEI RF Cable 5m N50SM-VIII SYV50-7/7 0.7 N50SM-VIII RG8 Jumper
HUAWEI RF Cable 5m N50SM-VIII SYV50-7/7 0.7 N50SM-VIII RG8 Jumper
SKU: 04130407
Produkt: Diverse
347,-
Kjøp
433,75 inkl. mva
HUAWEI Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m RJ45
HUAWEI Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m RJ45
SKU: 02314171
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
399,-
Kjøp
498,75 inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver eSFP GE Multi-mode Module 850nm 0.5km LC
HUAWEI Optical Transceiver eSFP GE Multi-mode Module 850nm 0.5km LC
SKU: 02315204
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
536,-
Kjøp
670,- inkl. mva
HUAWEI SFP-10G-CU 3M DAC
HUAWEI SFP-10G-CU 3M DAC
SKU: 02310MUP
745,-
Kjøp
931,25 inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver eSFP GE Single-mode Module 1310nm 10km LC
HUAWEI Optical Transceiver eSFP GE Single-mode Module 1310nm 10km LC
SKU: 02315200
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
888,-
Kjøp
1 110,- inkl. mva
HUAWEI POE ADAPTOR 35W
HUAWEI POE ADAPTOR 35W
SKU: 02220369
Produkt: POE
978,-
Kjøp
1 222,50 inkl. mva
HUAWEI SFP+ 10G Active High Speed Cables 10m SFP+20M CC2P0 32B S SFP+20M Used indoor
HUAWEI SFP+ 10G Active High Speed Cables 10m SFP+20M CC2P0 32B S SFP+20M Used indoor
SKU: 02310MUQ
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 077,-
Kjøp
1 346,25 inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver eSFP 1310nm 1.25Gb/s -9.5-3dBm -20dBm LC-40/85 single-mode 10km
HUAWEI Optical Transceiver eSFP 1310nm 1.25Gb/s -9.5-3dBm -20dBm LC-40/85 single-mode 10km
SKU: 02310LJH
1 158,-
Kjøp
1 447,50 inkl. mva
HUAWEI USG6320-AC-Co-Care Standard 9x5xN
HUAWEI USG6320-AC-Co-Care Standard 9x5xN
SKU: 0235G7LN-88134UGQ-2
Produkt: Diverse
1 178,-
Kjøp
1 472,50 inkl. mva
HUAWEI LTE mPCIe Bundle SPECIAL OR
HUAWEI LTE mPCIe Bundle SPECIAL OR
SKU: BOM-LTE-MPCIE
Produkt: Diverse
1 515,-
Kjøp
1 893,75 inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G Multi-mode Module 850nm 0.3km LC
HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G Multi-mode Module 850nm 0.3km LC
SKU: 02318169
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 618,-
Kjøp
2 022,50 inkl. mva
HUAWEI 60W AC Power Module Black
HUAWEI 60W AC Power Module Black
SKU: 98010653
1 645,-
Kjøp
2 056,25 inkl. mva
HUAWEI Power-AC-B 170W AC power module
HUAWEI Power-AC-B 170W AC power module
SKU: 02131122
Produkt: Diverse
1 944,-
Kjøp
2 430,- inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver eSFP GE Single-mode Module 1310nm 40km LC
HUAWEI Optical Transceiver eSFP GE Single-mode Module 1310nm 40km LC
SKU: 02317346
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 255,-
Kjøp
2 818,75 inkl. mva
HUAWEI Optical Transceiver eSFP GE Single-mode Module 1550nm 40km LC
HUAWEI Optical Transceiver eSFP GE Single-mode Module 1550nm 40km LC
SKU: 02317347
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 278,-
Kjøp
2 847,50 inkl. mva
Viser 1-60 av 569 produkter 1 2 3 4 5 ... 10 Neste