Tom handlekurv

FUJITSU SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - plugginnmodul - opp til 100 m - fabrikkintegrert

Forsiden / Nettverk / Nettverkstilbehør / FUJITSU SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - plugginnmodul - opp til 100 m - fabrikkintegrert
FUJITSU SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - plugginnmodul - opp til 100 m - fabrikkintegrert (D:FCSFPP-B-MM8G-1)

FUJITSU SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - plugginnmodul - opp til 100 m - fabrikkintegrert

Varenr.:
D:FCSFPP-B-MM8G-1
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
68,-
85,- inkl. mva
LEASING (ekskl. mva)
36-mnd 
3,-/mnd
60-mnd 
2,-/mnd
Ved Leasing gjelder: Etableringsgebyr 295,-, faktureringsgebyr 60,-/mnd, minimumsordre 1 000,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Leasing kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.
Beskrivelse

Fujitsu SFP + SWL MMF 8 Gbs 50m 100m. SFP-transceivertype: Fiber optisk, Maksimal dataoverføringshastighet: 8000 Mbit/s, Type grensesnitt: SFP+. ISV-sertifiseringer: MSA. Bredde: 13,4 mm, Dybde: 56,5 mm, Høyde: 8,5 mm. Antall inkluderte produkter: 1 stykker

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.