Tom handlekurv

FUJITSU FC SFP MMF 4GB LC BROCADE

Forsiden / Nettverk / Nettverkstilbehør / FUJITSU FC SFP MMF 4GB LC BROCADE
FUJITSU FC SFP MMF 4GB LC BROCADE (S26361-F3873-L104)

FUJITSU FC SFP MMF 4GB LC BROCADE

Varenr.:
S26361-F3873-L104
EAN:
4049699076497
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
1 392,-
1 740,- inkl. mva
LEASING (ekskl. mva)
36-mnd 
48,-/mnd
60-mnd 
33,-/mnd
Ved Leasing gjelder: Etableringsgebyr 295,-, faktureringsgebyr 60,-/mnd, minimumsordre 1 000,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Leasing kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.
Beskrivelse

Fujitsu 4Gb, SFP, SW. SFP-transceivertype: Fiber optisk, Maksimal dataoverføringshastighet: 4000 Mbit/s, Type grensesnitt: SFP. ISV-sertifiseringer: MSA. Bredde: 13,4 mm, Dybde: 56,5 mm, Høyde: 8,5 mm

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.