Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
Tom handlevogn
Her er du: Startside > EQUIP
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

EQUIP KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-51 av 51 produkter
UPS
 = På lager
 = Ikke på lager
EQUIP RACK TOWER 2U 2IN1 UPS F-FEEDS2
EQUIP RACK TOWER 2U 2IN1 UPS F-FEEDS2
SKU: 38200203
Kapasitet: 3kVA
6 100,-
Kjøp
7 625,- inkl. mva
NETTVERKSTILBEHØR
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
SKU: 127603
Produkt: Cable Components
105,-
Kjøp
131,25 inkl. mva
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
SKU: 25224307
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
198,-
Kjøp
247,50 inkl. mva
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
SKU: 25224507
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
246,-
Kjøp
307,50 inkl. mva
EQUIP POE PASSIVE PATCH PANEL 16 PORTS BLK 1U W/O PWR SUPPLY CABL
EQUIP POE PASSIVE PATCH PANEL 16 PORTS BLK 1U W/O PWR SUPPLY CABL
SKU: 328116
Produkt: Patch Panel
721,-
Kjøp
901,25 inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
SKU: 25557307
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 163,-
Kjøp
1 453,75 inkl. mva
EQUIP PWR SUPPLY F/PASSIVE POE PANEL 48V-160W CPNT
EQUIP PWR SUPPLY F/PASSIVE POE PANEL 48V-160W CPNT
SKU: 328160
Produkt: POE
1 165,-
Kjøp
1 456,25 inkl. mva
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C F-FEEDS2
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C F-FEEDS2
SKU: 25558307
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 193,-
Kjøp
1 491,25 inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
SKU: 25556307
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 204,-
Kjøp
1 505,- inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
SKU: 25557507
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 345,-
Kjøp
1 681,25 inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
SKU: 25556507
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 366,-
Kjøp
1 707,50 inkl. mva
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 3M F-FEEDS2
SKU: 25555307
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 385,-
Kjøp
1 731,25 inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
SKU: 25557407
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 522,-
Kjøp
1 902,50 inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
SKU: 25556407
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 545,-
Kjøp
1 931,25 inkl. mva
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 5M F-FEEDS2
SKU: 25555507
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 562,-
Kjøp
1 952,50 inkl. mva
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 7M F-FEEDS2
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 7M F-FEEDS2
SKU: 25555407
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 742,-
Kjøp
2 177,50 inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 10M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 10M F-FEEDS2
SKU: 25557607
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 788,-
Kjøp
2 235,- inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 10M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 10M F-FEEDS2
SKU: 25556607
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1 811,-
Kjøp
2 263,75 inkl. mva
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 10M F-FEEDS2
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 10M F-FEEDS2
SKU: 25555607
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
2 006,-
Kjøp
2 507,50 inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 15M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 15M F-FEEDS2
SKU: 25557707
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
2 083,-
Kjøp
2 603,75 inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 20M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 20M F-FEEDS2
SKU: 25556807
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
2 238,-
Kjøp
2 797,50 inkl. mva
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 15M F-FEEDS2
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 15M F-FEEDS2
SKU: 25555707
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
2 291,-
Kjøp
2 863,75 inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 20M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 20M F-FEEDS2
SKU: 25557807
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
2 502,-
Kjøp
3 127,50 inkl. mva
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 20M F-FEEDS2
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 20M F-FEEDS2
SKU: 25555807
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
2 707,-
Kjøp
3 383,75 inkl. mva
KABLER
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
SKU: 14708207
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
48,-
Kjøp
60,- inkl. mva
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
SKU: 14708107
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
48,-
Kjøp
60,- inkl. mva
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
SKU: 156146007
48,-
Kjøp
60,- inkl. mva
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
SKU: 14709207
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x RCA
48,-
Kjøp
60,- inkl. mva
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
SKU: 118945
Type: Video Converter  -  Connector 1: DVI-A  -  Connector 2: VGA
81,-
Kjøp
101,25 inkl. mva
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
SKU: 12888107
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB C
111,-
Kjøp
138,75 inkl. mva
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
SKU: 12888407
Type: USB  -  Connector 1: Micro-USB B  -  Connector 2: USB C
114,-
Kjøp
142,50 inkl. mva
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
SKU: 12888207
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
117,-
Kjøp
146,25 inkl. mva
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
SKU: 12888307
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
150,-
Kjøp
187,50 inkl. mva
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
SKU: 12834107
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB C
183,-
Kjøp
228,75 inkl. mva
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
SKU: 133336
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
298,-
Kjøp
372,50 inkl. mva
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
SKU: 11903607
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: VGA
338,-
Kjøp
422,50 inkl. mva
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
SKU: 133311
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
416,-
Kjøp
520,- inkl. mva
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
SKU: 40145507
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
514,-
Kjøp
642,50 inkl. mva
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
SKU: 40143307
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
703,-
Kjøp
878,75 inkl. mva
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
SKU: 40243307
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
714,-
Kjøp
892,50 inkl. mva
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
SKU: 40242407
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
917,-
Kjøp
1 146,25 inkl. mva
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
SKU: 40145407
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
939,-
Kjøp
1 173,75 inkl. mva
EQUIP CAT.6 U/UTP LSOH 305M F-FEEDS2
EQUIP CAT.6 U/UTP LSOH 305M F-FEEDS2
SKU: 40146807
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
1 148,-
Kjøp
1 435,- inkl. mva
EQUIP CAT.6 LSOH SOLID COPPER F-FEEDS2
EQUIP CAT.6 LSOH SOLID COPPER F-FEEDS2
SKU: 40148507
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
1 207,-
Kjøp
1 508,75 inkl. mva
EQUIP CAT.6 U/UTP 305M F-FEEDS2
EQUIP CAT.6 U/UTP 305M F-FEEDS2
SKU: 40451007
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
1 752,-
Kjøp
2 190,- inkl. mva
KOMPONENTTILBEHØR
EQUIP 19IN MOUNTING SET 4PCS F-FEEDS2
EQUIP 19IN MOUNTING SET 4PCS F-FEEDS2
SKU: 92241507
Type: Skruer
48,-
Kjøp
60,- inkl. mva
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
SKU: 156151007
Type: Adapters / Accessories
66,-
Kjøp
82,50 inkl. mva
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
SKU: 156152007
Type: Adapters / Accessories
66,-
Kjøp
82,50 inkl. mva
EQUIP POWER STRIP IEC CONN F-FEEDS2
EQUIP POWER STRIP IEC CONN F-FEEDS2
SKU: 33330315
Type: PDU
201,-
Kjøp
251,25 inkl. mva
EQUIP 16-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT F-FEEDS2
EQUIP 16-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT F-FEEDS2
SKU: 33428003
Type: PDU
1 121,-
Kjøp
1 401,25 inkl. mva
EQUIP 23-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT F-FEEDS2
EQUIP 23-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT F-FEEDS2
SKU: 33428103
Type: PDU
1 448,-
Kjøp
1 810,- inkl. mva
Viser 1-51 av 51 produkter