Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlevognen her
Tom handlevogn
Her er du: Startside > DIREKTRONIK
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

DIREKTRONIK KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-60 av 172 produkter 1 2 3 Neste
NETTVERKSTILBEHØR
 = På lager
 = Ikke på lager
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
SKU: 17-0087
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
105,-
Kjøp
131,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  1 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 1 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0407
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
105,-
Kjøp
131,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  1 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 1 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0626
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
105,-
Kjøp
131,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  2 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 2 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0409
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
116,-
Kjøp
145,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  2 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 2 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0627
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
116,-
Kjøp
145,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
SKU: 17-0422
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
116,-
Kjøp
145,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  3 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 3 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0628
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
126,-
Kjøp
157,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  5 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 5 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0629
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
126,-
Kjøp
157,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  3 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 3 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0411
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
126,-
Kjøp
157,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
SKU: 17-0424
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
126,-
Kjøp
157,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  5 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 5 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0418
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
137,-
Kjøp
171,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
SKU: 17-0426
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
137,-
Kjøp
171,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0419
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
147,-
Kjøp
183,75 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC -  7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC - 7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0427
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
147,-
Kjøp
183,75 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0624
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
147,-
Kjøp
183,75 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0420
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
158,-
Kjøp
197,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5680
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
158,-
Kjøp
197,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC -  10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC - 10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0428
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
158,-
Kjøp
197,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0623
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
158,-
Kjøp
197,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
SKU: 17-1600
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 ST-ST -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 ST-ST - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
SKU: 17-0198
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC - 0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0434
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5681
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
SKU: 17-1180
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
SKU: 17-1823
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
168,-
Kjøp
210,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5690
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
179,-
Kjøp
223,75 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5670
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
179,-
Kjøp
223,75 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
SKU: 17-0431
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
179,-
Kjøp
223,75 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
SKU: 17-0432
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 1 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
SKU: 17-1824
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC - 1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5691
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5671
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
SKU: 17-1400
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5682
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
SKU: 17-0461
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
SKU: 17-0211
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
SKU: 17-0201
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 ST-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 ST-ST - 1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-0271
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
189,-
Kjøp
236,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
SKU: 17-0462
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
200,-
Kjøp
250,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
SKU: 17-0202
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
200,-
Kjøp
250,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
SKU: 17-0212
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
200,-
Kjøp
250,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
SKU: 17-1300
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
200,-
Kjøp
250,- inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 7 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
SKU: 17-1828
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
203,-
Kjøp
253,75 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
SKU: 17-0468
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
SKU: 17-0463
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 2 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
SKU: 17-1825
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5676
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
SKU: 17-1302
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5672
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
SKU: 17-1402
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
SKU: 17-1502
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
SKU: 17-0213
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
SKU: 17-0433
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 SC-ST - 3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
SKU: 17-0233
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5696
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
SKU: 17-0203
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 3 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5683
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
210,-
Kjøp
262,50 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-FC -  2 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-FC - 2 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
SKU: 17-2022
217,-
Kjøp
271,25 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
SKU: 90-5684
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
231,-
Kjøp
288,75 inkl. mva
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
SKU: 17-0465
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
231,-
Kjøp
288,75 inkl. mva
Viser 1-60 av 172 produkter 1 2 3 Neste