Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 ST-ST - 1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 ST-ST - 1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
No image

DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 ST-ST - 1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Varenr.:
17-0271
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails
167,-
208,75 inkl. mva
På lager 7
LEASING (ekskl. mva)
36-mnd 
6,-/mnd
60-mnd 
4,-/mnd
Ved Leasing gjelder: Etableringsgebyr 295,-, faktureringsgebyr 60,-/mnd, minimumsordre 1 000,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Leasing kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.