Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Tom handlekurv
Her er du: Startside > DINTEK
Blekk og toner til
din printer
Kingston memory
konfigurator

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesial-tilbud og nyheter per epost.

 

Kontakt oss på

Tlf  61 33 88 40

John Arild

Tlf 901 02 224

 



Robert

Tlf 951 98 964

Oscar 

Tlf 918 94 565


 

 

Adobe programvare
Adobe disk og dok
Kingston minne
Microsoft programvare
Microsoft disk og dok
Microsoft OEM
Targus vesker
Symantec programvare
Generell minnevelger
Generell tilbehørsvelger
Microsoft Office

DINTEK KATALOG

Søk i valgte kategori : 
Søk
Viser 1-7 av 7 produkter
NETTVERKSTILBEHØR
 = På lager
 = Ikke på lager
DINTEK PowerMAX RJ45 plug Ezi-pass through
DINTEK PowerMAX RJ45 plug Ezi-pass through
SKU: 1501-88060
20,-
Kjøp
25,- inkl. mva
DINTEK ezi-kasett blindpanel For tildekking av ikke brukte slots
DINTEK ezi-kasett blindpanel For tildekking av ikke brukte slots
SKU: 2222-22222
Produkt: Kabelkomponenter
52,-
Kjøp
65,- inkl. mva
DINTEK ezi-panel 1U for 8 ezi-kasetter for fiber og kobberkassetter
DINTEK ezi-panel 1U for 8 ezi-kasetter for fiber og kobberkassetter
SKU: 2201-08001
Produkt: Kabelkomponenter
405,-
Kjøp
506,25 inkl. mva
DINTEK Pass Through ezi-PLUG Crimp Tool
DINTEK Pass Through ezi-PLUG Crimp Tool
SKU: 6102-01021
569,-
Kjøp
711,25 inkl. mva
DINTEK ezi-kasett Cat.6A 6 port Skjermet IDC terminering
DINTEK ezi-kasett Cat.6A 6 port Skjermet IDC terminering
SKU: 1310-03001
Produkt: Kabelkomponenter
679,-
Kjøp
848,75 inkl. mva
DINTEK ezi-kasett MTP/MPO - 12xLC MM OM3 Us Conec Elite MTP with OM3 looping
DINTEK ezi-kasett MTP/MPO - 12xLC MM OM3 Us Conec Elite MTP with OM3 looping
SKU: 2111-01036
Produkt: Kabelkomponenter
2 603,-
Kjøp
3 253,75 inkl. mva
KABLER
DINTEK DuraMAX Cat.6a RJ45 Field terminated fully shielded plug
DINTEK DuraMAX Cat.6a RJ45 Field terminated fully shielded plug
SKU: 1505-05001
137,-
Kjøp
171,25 inkl. mva
Viser 1-7 av 7 produkter